Wpis z mikrobloga

@Kura_Wasylisa: o #!$%@? aleś #!$%@?. Czyli jak ty zobaczysz na swoim sektorze wroga w barwach to powiesz siema i olejesz sprawę bo był na zakazie xd wylaczcie te fejsbuki i staduonowych napinaczy bo wam mózg wypaliło. Kiedyś każdy uważał i każdy się bił a teraz jakieś podziały. Nie uznajemy porażki bo to młody skład a tamci to ultrasi... Juz widzę te tłumaczenia
Against modern ultras
PS. Nie jestem z Jagi
@
o #!$%@? aleś #!$%@?. Czyli jak ty zobaczysz na swoim sektorze wroga w barwach to powiesz siema i olejesz sprawę bo był na zakazie xd wylaczcie te fejsbuki i staduonowych napinaczy bo wam mózg wypaliło


@Polska4Ever: Jesteś gimnazjalnym zjebem i gówno wiesz o kibolach, ultrasach i zwyczajach, jak chcesz zabłysnąć to się #!$%@? obsyp brokatem.
Pamiętam jescze na starej żylecie jak złapali widzewiaka, rozebrali do gaci, kazali odśpiewać hymn Legii i
v.....8 - > o #!$%@? aleś #!$%@?. Czyli jak ty zobaczysz na swoim sektorze wroga w ba...

źródło: comment_loGabaK6B1V58UoIFtpMr6fTX0dLvR2G.jpg

Pobierz
@vviktor_88: no cóż skoro legia i zaglebie wola rozbierać facetów i macie taka zajawke to wasza sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
I nie wyjeżdżaj mi od gimbow. Po prosto skomentowalem kolejne wasze płacze bo niepokonana legiunia nie jest taka niepokonana bo zaliczyła porażkę. Wiec skonczcie płakać na forach i zacznijcie odbierać telefony kalkulatory
@vviktor_88: jak nie rozumiesz ironii to nie mamy o czym rozmawiać ;)
Also ja chcę normalnie pogadać a ty mi wyjeżdżasz od lamusow xd lamusami to jesteście wy od roku odmawiając spotkania w lesie.
Oczywiście do reszty się nie odniesiesz bo niewygodne ;) z fartem
Eot bo dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu.