Wpis z mikrobloga

Masa Krytyczna nie jeździ bo DDR są z kostki tylko z wielu innych powodów


@lewactwo: Bzdura, aż zajrzałem na ich stronę a tam jeden z 5 celów:

wykorzystywanie asfaltu jako podstawowej nawierzchni dróg
  • Odpowiedz
@nikifor: No właśnie - jeden z wielu innych celów i nie wcale najważniejszy. Co mi po asfalcie jak przy końcu DDR nie mogę z niej zjechać na jezdnię, nie ma przejazdów rowerowych przez skrzyżowania czy skrzyżowanie muszę przejeżdżać na 2 razy i marnować czas. Masa jeździ, by zmienić ogólne podejście do ruchu rowerowego i rowerzystów a nie "bo asfalt".
Tu masz postulaty masy którą organizuję: http://kieleckamasa.pl/
  • Odpowiedz
@lewactwo: Nie "no właśnie", bo napisałeś zupełnie co innego. Nie rób kurtyzany z logiki.

A wszystkim masowcom blokującym miasto w najmniej odpowiednim do tego czasie, życzę kija w szprychę :))
(choć widzę, że przynajmniej w Kielcach jest to środa a nie piątek jak u tych warszawskich patafianów)
  • Odpowiedz
Masa Krytyczna nie jeździ bo DDR są z kostki tylko z wielu innych powodów.


Ok, źle się wysłowiłem, powinno być tak:

Masa Krytyczna nie jeździ tylko dlatego bo DDR są z kostki lecz z wielu innych powodów.


@nikifor:
  • Odpowiedz
@wfm125m: rowerów poszukaj na fejsie 'bikes for sale in the Hague', w Amsterdamie przez fejsa można kupić bardzo fajny rower, w Hadze powinno być podobnie
  • Odpowiedz
@wfm125m: w Amsterdamie taki średni 90 euro. Nie wiem jak w Hadze, ale strasznie kradną rowery i ludzie na ogół jeżdżą takimi rzęchami co w Polsce nikt by się na takim nie pokazał.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Kurde, a ojciec na targu w magdeburgu czy jeszcze indziej kupuje rowery po naście euro do maks 50 na wypasie.... Wiem widziałem co oferują, rzęch za prawie 100e..
  • Odpowiedz
Nie wiem jak w Hadze, ale strasznie kradną rowery i ludzie na ogół jeżdżą takimi rzęchami co w Polsce nikt by się na takim nie pokazał.


@Zgagulec: w Belgii jest to samo
  • Odpowiedz