Wpis z mikrobloga

Afera banhammer w pytaniach i odpowiedziach
1) Jak długo miałeś konto na Slacku? Jak często z niego korzystałeś?

Konto założyłem 01.08.2015 r. o godz. 22:45. Grupa przestała istnieć 19.08.2015 r.
Moja cała aktywność do czasu zbanowania ograniczyła się do 8 wejść na stronę slacka.


2) Jak wyglądała twoja aktywność na Slacku?
Moja aktywność przez 16 dni to mniej niż 5 komentarzy. Łączny czas jaki spędziłem na tym portalu nie przekroczył 20 minut. Po założeniu konta posiedziałem kilka minut, potem właściwie już tylko logowałem się na chwilę żeby sprawdzić czy ktoś do mnie czegoś nie napisał. Czytać licznych dyskusji o podatkach, lewactwie, prawicowych wartościach itd. mi się nie chciało. Zwłaszcza że wszystko było wrzucone w jednym wątku ogólnym a przewijanie do góry powodowało po chwili zacinanie się przeglądarki.
4) Czy korzystałeś ze skryptu służącego do manipulacji?
Nigdy w życiu nie korzystałem z takich skryptów.
3) Czy wiedziałeś o istnieniu skryptu oraz o dyskusji o @biczplis.
Nie wiedziałem że taki skrypt istnieje, nie wiedziałem również że ktoś pisał o @biczplis. Po zalogowaniu się i wejściu w czat ogólny widać było tylko pierwsze komentarze które czasami czytałem, dalej nie wchodziłem bo mi się nie chciało rolować do góry. O istnieniu skryptu i o aferze z użytkownikiem @biczplis dowiedziałem się w momencie kiedy pojawiły się na wykopie znaleziska o tym.
5) Czy byłeś uczestnikiem akcji polegającej na masowym zgłaszaniu wpisów/komentarzy/znalezisk członków neuropy?
Nie byłem. Przez ostatnie 3 miesiące nie zgłosiłem ani jednego wpisu/komentarza/znaleziska.
6) Czy byłeś uczestnikiem akcji polegającej na masowym minusowaniu komentarzy członków neuropy?
Nie byłem. Przykładowo przez ostatnie 3 miesiące od zbanowania, nie dałem minusa ani jednemu komentarzowi napisanemu przez użytkownika @biczplis. Inne przykłady @artpop – 3 minusy, @stekelenburg2 – 17 minusów na 3 miesiące. To bardzo mało zważywszy że z poglądami tych ludzi w większości się nie zgadzam.
7) Czy byłeś uczestnikiem akcji polegającej na masowym zakopywaniu znalezisk członków neuropy?
Nie byłem. Przykładowo przez ostatnie 3 miesiące od zbanowania, nie zakopałem ani jednego znaleziska użytkowników @biczplis i @artpop. W przypadku użytkownika @stekelenburg2 zakopałem tylko jedno jego znalezisko przez 3 ostatnie miesiące. Tak samo wygląda sytuacji w przypadku innych członków neuropy.
8) Jak dużo zakupujesz znalezisk?
Przez ostatnie 2 tygodnie przed zbanowaniem zakopałem łącznie 37 znalezisk. Znaleziska te należą do różnych osób, mających różne poglądy polityczne. Nie licząc użytkownika RadioZET nie zdarzyło się żebym zakopał w tym okresie 2 znaleziska tej samej osoby.
Lista użytkowników których znaleziska zakopałem w tym okresie:


9) Jak dużo wykopujesz znalezisk?
Przez ostatnie 2 tygodnie przed zbanowaniem wykopałem łączeni 445 znalezisk dodanych przez 125 osób. Wykopuje to co uważam za interesujące. A że jest kilka osób które z reguły dodają interesujące mnie rzeczy więc to ich właśnie znaleziska są przeze mnie bardzo często wykopywane.
Oto lista osób których znaleziska wykopałem przez ostatnie 2 tygodnie +liczba wykopanych znalezisk:


#banhammer #moderacjacontent #moderacja #4konserwy #afera #listabanhammera #aferabanhammera #buldupy #oswiadczenie #ban
  • 16
A ja tego przecież nie robiłem.


@pss8888: Ależ oczywiście, bana wszyscy dostaliście za niewinność.

Wyhodujcie w końcu parę jaj, patrioci od siedmiu boleści. Masa osób zbanowanych, wszystkie na podstawie solidnych dowodów - ale nieeeeee, my som chonorowy patryjoci, my się nie przyznamy, my będziem do końca kłamać i kombinować, jak pięciolatki przyłapane na kradzieży słodyczy.
@pss8888: Bardzo chętnie bym ci je przedstawił, ale tak się jakoś dziwnie składa, że nie mam ochoty marnować mojego cennego czasu dla kłamców i tchórzy.