Wpis z mikrobloga

Odnośnie wczorajszego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14141279/mirki-patrzcie-jakie-bydlo-znalazlem-musze-sie-wyp/

Zaaranżowałem pajonkowi domek. Wiem, że jest za mały ale to jest największy słoik jaki mam. "Podłogę" wyłożyłem ziemią. Tą ziemią. Wrzuciłem też kilka patyków. Próbowałem nakarmić go suchymi muchami z parapetu, ale wredny z niego niejadek. Może ma do mnie żal, że go zamknąłem w słoiku... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przed chwilą złapałem żywego konika polnego, może na niego będzie miał ochotę.

Wołam, tych, którzy w dniu wczorajszym pochylili się nad losem pajonka Antka: @urwisjakichmalo: @HpALc_9000: @Namenick: @Luna_Lovegood: @EugeniuszGeniusz: @jenerau: @mateusz_wajche_przeloz: @VanDahl: @Zwanek: @urwisjakichmalo: @Gretiss: @Zawsze_Jest_Pora:
#pajaki #pajeczyprzyjacielenazawsze #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_QRcE0ctchCXY4XTjEYXIdBYy3WV2n237.jpg
  • 9
@bialoruskie_standardy: Suchymi muchami się raczej nie zainteresuje, bo musiałby na nie wejść przypadkiem, żeby wyczuć, że to jedzenie. Jak się ruszają to problemu nie ma. Konik to znacznie lepsza opcja, bo ma więcej wartości odżywczych, więc na pewno będzie zadowolony. Na deser możesz mu też ćmy wrzucać (motyle również się nadadzą, ale pewnie nie będziesz chciał). patyczki mu ustawiłeś jakby to było terra dla P. irminii ( ͡º ͜ʖ