Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: fan united i pisze "man u"? XDXDXDXDXDXDXDXD weź bo z beki nie mogę. I po wczorajszym meczu z West Hamem użycie słów "znacznie lepiej" w kontekście Liverpoolu jest komiczne. /na pewno nie fan united i liverpoolu
  • Odpowiedz
@elelel: uuhuhuhuhuhu, beka xD yD zD czekaj, zmienię sobie awatar i następnym razem będę pisał pełną nazwę. albo nie, nie lubię glazerów, to będę pisał Newton Heath. czuję się jak trve fan teraz. tylko zielono żółci!!!!

  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: ortodoksyjny fan? XD mówisz że jesteś fanem united i piszesz manu? no #!$%@? trzeba być januszem żeby nie wiedzieć że to w #!$%@? obraźliwe określenie dla united. Zaburzenia dwubiegunowe w sumie wpisują się w twoją postać. Nara XD
  • Odpowiedz
zmienię sobie awatar i następnym razem będę pisał pełną nazwę

@Im_from_alaska: Chyba nie chodzi o pełną nazwę, ale o 'man u'

Słowo "ManU" pochodzi z piosenki, która obraża zmarłego Duncana Edwardsa, a wymyślili ją kibice Leeds United. Stworzyli oni własną wersję piosenki, która miała na celu obrażenie wszystkich osób, które zginęły w katastrofie lotniczej pod Monachium w 1958 roku.

Utwór brzmiał następująco:

"Man U, Man U, went on a plane! Man
  • Odpowiedz
@parachutes: Jeszcze kilka lat temu było to "bardziej przestrzegane" niż obecnie, nawet stacje telewizyjne czasem używają tego skrótu ("MANU" w czasie meczu, przy wyniku a nie jak kiedyś "MUN" czy "Man Utd") Co nie zmienia faktu że fanom, czy też "supporters" jak mówią Brytyjczycy, jakoś nie przystoi. @Im_from_alaska:
  • Odpowiedz
@TestovironWykopu: powiem CI tak. Ja nie wiem czy historia jest prawdziwa czy nie, może i masz rację, że jest zmyślona przez jakiegoś ziomeczka z tego forum, ale manu mówią na united kibice drużyn przeciwnych i jest ono obraźliwe.
  • Odpowiedz