Wpis z mikrobloga

Jak można być takim przegrywem by w internecie wylewać swoje żale?
Przeszkadza ci taka osoba w komunikacji miejskiej? To dojdź do niego i powiedz mu w twarz co o nim myślisz.
  • Odpowiedz
@kochamkino: czyli uważasz, że nie mam prawa mówić o dredach, bo się nie znam na ich robieniu? idąc tym tropem - dzienniakrze piszący o polityce nie mają prawa o niej pisać, bo nie są politykami; krytycy muzyczni nie mają prawa komentować muzyki, bo sami jej nie robią itd.
  • Odpowiedz
@kochamkino: sugerujesz, że nie mam pojęcia o dredach (co jest prawdą, nie mam pojęcia jak się je robi) co według ciebie nie pozwala mi wyrażać o nich opinii. i trochę przaśnie brzmi połączenie mnie ze słowami "ksenofob", "rasista" albo "zaściankowe myślenie". burackie? może. ale to moje zdanie. i nie musisz się z nim zgadzać.
  • Odpowiedz
@oidhche: jeśli twoja ręka jest grubsza od mojej nogi, to znak, że jesteś gruby. wybacz, ale po kimś kto daje w cudzysłów słowa heteroseksualny mężczyzna jakby w byciu homo czy hetero była jakaś różnica nie spodziewam się, że wie co to hiperbola.
  • Odpowiedz
z własnego doświadczenia wiem i widzę, że dredziarzy nie ma żadnych instytucjach, bankach etc. czy to we front office czy też back office.

btw z dredziarzami jest chyba jak z tymi słynnymi uczestnikami woodstocku - ponoć istnieją tacy, którzy dbają tam o higienię i nie łażą cali ufajdani błotem i kurzem, ale nikt ich nigdy nie widział.


@Im_from_alaska: Ale tu #!$%@?łeś błędów w myśleniu. Po pierwsze, mylisz powód z rezultatem.
  • Odpowiedz