Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze: no, w korpo by się nudzili więc pracują w maku albo w tesco (żeby nie było, praca jak każda inna; nie uważam natomiast, żeby była zdecydowanie bardziej pasjonująca).
dobrych parę lat jeżdżę na festiwale, śpię tam pod namiotem i, uwaga, nigdy nie byłem ufajdanych kurzem ani błotem. i też nikogo brudnego od stóp do głów nie widziałem.
  • Odpowiedz
jeśli twoja ręka jest grubsza od mojej nogi, to znak, że jesteś gruby


@Im_from_alaska: Twój mózg jest chyba jeszcze chudszy od twojej łydki xD Dobra gwiazdeczko, że tak powiem, szkoda mi czasu na dyskusje z tobą, już wolę się kłócić z prawakami niż z jakimś pseudoalternatywnym głupkiem. Ciekaw jestem tylko czy kiedykolwiek jądra urosną ci na tyle, żeby powiedzieć komuś w realnym życiu, że śmierdzi i jest leniwy bo ma
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: nie, nie byłem. i nie mam zamiaru. woodstock to jedyny festiwal w polsce?

3. sugerujesz, że ludzie bez dredów tam nie pracują, czy co? xD Coraz lepsze te twoje komentarze, czekam na kolejne wnioski


tak, w tesco i maku pracują tylko ludzie z dredami
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: ehh nawet nie odróżniasz sformułowania "szkoda mi" od "nie mam". Liczba twoich argumentów: 0. Opierasz swoją opinię na niczym, jedynie na prawie do posiadania opinii.

tak, w tesco i maku pracują tylko ludzie z dredami :)))


Damage control. Liczba twoich argumentów spadła poniżej zera, dajesz się orać w każdym komentarzu, i dajesz do tego coraz to nowe powody. Serio sobie odpuść.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: co? gdzie ja odpieram twój zarzut. nawet w pierwszym poście jest napisane, że to opinia. posługuję się jedynie twoją logiką, ale jeśli twoje zdanie o mnie jest tylko twoją opinią, tak jak moje zdanie o dredziarzach, to ok. nie mam zamiar się spierać.
  • Odpowiedz
posługuję się jedynie twoją logiką


@Im_from_alaska: Nie posługujesz się żadną logiką. Ja mam opinię na temat siły fizycznej konkretnego człowieka popartą jego wyraźnym zdjęciem, ty wyjętą z dupy opinię na temat milionów ludzi.
  • Odpowiedz
ok, jeśli dredziarze nie wpisują się w to co napisałem to dlaczego nie spotkasz kogoś z dredami kto pracuje w banku, urzędzie ani żadnej innej poważnej instytucji?


@Im_from_alaska: A jak myślisz, czy z twoją pedalską stylówą zatrudniliby Cie?
  • Odpowiedz
  • 3
@Im_from_alaska: Moj przyjaciel wielki, ktory skonczyl studia w Polsce i w Niemczech, wlada 5ma jezykami, niezle zarabia jako finance controller w firmie w Berlinie takowe nosi I zapewniam Cie, nie smierdzi. Dodam, ze od kobit I to naprawde ladnych, opedzic sie nie moze
. Ciasno u Ciebiew glowie....
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Każdy ma prawo coś krytykować. Każdy ma też prawo nosić na głowie co chce i mieć wąskie spodnie jakie chce. Ale, że ty krytykujesz czyjś element wyglądu... akurat ty. No proszę #!$%@?, to już hipokryzja :)
  • Odpowiedz