Wpis z mikrobloga

Black ops 3 beta

Dobra wiem że to beta. Lubiłem cody bo to praktycznie trochę bardziej wojenny quake 3 arena ale #!$%@?ą tą serie tak niesamowicie że juz mi sie rzygać chce

grafa: gra wygląda katastrofalnie na detalach takich w których się da w ogóle grać(medium). Mam 50-60fps, tyle że co z tego jak potrafi się przywiesić na sekundę albo nagle płynność po prostu spada gdzieś do 20 klatek, jak licznik wyraźnie pokazuje 60 co już jest dla mnie totalnie niezrozumiałe

gra - nic sie praktycznie nie zmieniło od poprzednich codów, run&gun, kto ma szybciej strzelającą broń albo shotguna to wygrywa. Chociaż trochę PMy znerfili od BO2. I jest wyraźnie szybciej niż BO2, wg mnie za szybko
I na typowych serwerach z instarespawnem 70% czasu ginie się od jakiejś #!$%@? rakiety/helikoptera albo po prostu ktoś ci sie zrespił na plecach. W becie nie ma trybu HC i bez perków/killstreaków

Jetpack jest wrzucony totalnie na siłę, mapy nie wspierają skakania po dachach. Łażenie po ścianach też trochę na siłe, ale nie jest źle

tldr - typowe trochę szybsze call of duty, jak na teraz sporo gorsze od BO1 i BO2. W tamte się grało całkiem ok, no i nie przycinały się co kilka sekund
Jak zawsze pewnie na PC zdechnie w ciągu 3 miesięcy

#gry #callofduty #cod