Wpis z mikrobloga

Jako, że mam kilka rzeczy zalegających mi - robię małe #rozdajo na terenie #warszawa.

1. PSP GO
2. Laptop Dell Latitude C510(Pentium 3M @1ghz, 512MB Ram DDR1, HDD 10GB(?)
3. Karta TV Winfast PxDVR3200H z pilotem i bateriami w zestawie (wow!)
4. Pistolet na wodę :D

AD1. Konsola sprawna w 100%, stan oceniam na dobry.
Co warto wiedzieć:
* drobna rysa na ekranie
* widać niewielkie pęknięcia na prawym panelu z przyciskami.
* soft 6.60 - ponoć miał to byc custom firmware umożliwiający odpalanie piratów, ale niespecjalnie chciał współpracować.
* w skład wchodzi konto do PSNetwork z dwiema grami: Lego Batman i Driver 76

AD2. Laptop kul i spoko do pobawienia się na nim linuksem (debian 6 i LXDE działają przyzwoicie) czy też szaleństwami na Windows XP w postaci ~10-30 FPS w CS1.6 lub ~20-30 FPS w Warcraft 3.
Co warto wiedzieć:
* bateria jest martwa
* bateria w płycie głównej martwa.
* zawiasy kiepsko trzymają matrycę.
* wysiada wentylator chłodzący laptopa, ale dorzucam inny działający, który można sobie zamontować przy odrobinie chęci i samozaparcia.
* matowa matryca bez dead pikseli.

Kupiłem przed maturą do nauki za 300zł, później używany jako serwer www, aplikacji, baz danych i cs'a 1.6 w akademiku :) Laptop goły - dostarczam bez systemu (ma naklejkę z licencją na XP).
Bebechy są na screenach.

AD3. Jak to karta telewizyjna, z tego co pamiętam była to hybryda (analog i cyfrowa), gdzieś zgubiłem odbiornik IRDA do pilota, poszukam jeszcze.

AD4. Pistolet na wodę - no jak to pistolet wodę, fajnie się psika :D

Galeria

Deal jest taki - plusujesz, żeby pomóc mi się tego pozbyć, piszesz na priv z propozycją terminu odbioru - najlepiej w tygodniu. Decyduje kolejność zgłoszeń na priv, pozostałe zgłoszenia są kolejkowane. Jeśli nie odbierzesz interesującej ciebie rzeczy w dniu w którym ustaliliśmy twoje zgłoszenie przepada i biorę kolejną osobę z listy.

Tylko odbiór osobisty - nie mam ochoty latać po pocztach, pakować i wysyłać tego, albo odbieracie osobiście albo gnije u mnie dalej :/

taguję też #cebuladeals by dotarło do jak najszerszego grona odbiorców :)
  • 20
@Colek: Teraz będę na bezcłówce bo tylko z plecakiem jadę ... ale za 2 tygodnie znowu jade do PL to Ci mogę jakiegoś kupić . Pisz na PW to się dogadamy