Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Mój i5plus jest w wer warszawa. Mam kilka pytań:
1.Jak długo wytrzymuje Ci bateria
2.Czy urządzenie dobrze trzyma się w opasce? nie wypada?
3.Kąpałeś się z nim kiedyś lub go moczyłeś?
4. jeśli ktoś do mnie zadzwoni/napisze smsa a ja nie odbiorę/odczytam to wyświetla jakąś informacje na wyświetlaczu?
@janek1740: 1. Teraz po kupnie trzyma już 13 dni bez ładowania :) Właśnie sprawdzam ile daje radę.
2. Nie opcji aby wypaść, zero opcji.
3. Moczyłem bez problemu a i kąpiel powinien wytrzymać po ip67
4. Tak jest informacja kto dzownił czy wysyłał smsa, tylko nie odróżnisz z jakiego to powiadomienia jest obecnie bo jest tylko nazwa. Opaska wibruje kiedy dostajesz smsa czy jak ktoś dzwoni wibruje cały czas.
@ElCidX: sprawdzałem ostatnio czy mogę apke od opaski zainstalować na tablecie ale pokazuje że urządzenie jest niezgodne, ciekawi mnie czemu bo wszędzie piszą że mój tablet ma bluetooth 4.0
@ElCidX: dzisiaj listonosz przyniósł mi opaskę, wszystko fajnie ale raz dostaje informacje o smsie raz nie, nie wiem od czego to zależy. Nie miga mi też dioda choć jest włączona.
@janek1740: Mi też żadna dioda nie miga, nawet nie widziałem o jej istnieniu :D
W androidzie trzeba nadać tej aplikacji jakieś tam uprawnienia większe, nie pamiętam jak to się nazywało.

Mi na pczątku wcale nie przysyłało żadnych powiadomień o wiadomościach, po aktualizacji się poprawiło.
@ElCidX: A jak zalicza Ci kroki? Bo się wydaje że rękę trzeba mieć cały czas w ruchu gdy się idzie. jak byłem na spacerze i pchałem wózek z dzieckiem dwoma rękami to opaska w ogóle nie liczyła kroków pewnie przez to że miałem je oparte na rączce od wózka.
@janek1740: No zapewne dla tego, w końcu działa na akcelometrze. Tak to zlicza mi raczej ok, nie liczyłem nigdy dokładności ale odpowiadają ogólnej aktywności z danych dni.
@janek1740: Jeszcze od kupna nie ładowałem :) Budzenie to kewstia oprogramowania to mogli by to ogarnąć, fajnie jak by był zintegrowany z tym systemowym. I na przykład budził na 5 minut przed normalnym :)
@ElCidX: No to trzeba by było napisać do autora aplikacji :) A jak działa Ci automatyczne wykrywanie snu? Ja ustawiłem właśnie na automatyczne i zobaczymy rano co z tego wyjdzie. Nie ogarniam do czego jest ta opcja o pozycji siedzącej czy jakoś tak.
@janek1740: Samo się załącza i wyłączy, ale jak siedzę przy kompie koło 3 w nocy to też potrafi się załączyć jakbym spał :)
Ale z czasem jakby się uczyło, o której godzinie idzie się spać, bo dzisiaj się tak nie załączyło jak siedziałem.

Ta opcja od siedzenai też nie mam pojęcia po co jest :D
I też czasem rano z lewej strony koło godziny mam taką tarczę zegara i tez nie