Wpis z mikrobloga

@janek1740: Ja tam jestem zadowolony jak za taką cenę, chociażby jako zwykły zegarek jest ok, a jest bardziej komfortowy od zegarka bo lżejszy i można nadgarstek zginać bez problemu.

Najbardziej co bym w tym chciał, to żeby miał wbudowaną pamięć usb, aby dało się przenosić jakieś pliki, było by to idealne rozwiązanie. Może w następnej wersji tak zrobią.
  • Odpowiedz
@janek1740: I chyba nie reaguje na ruch ręką aby sprawdzić godzinę, ale tego nie jestem pewien.

Jak ktoś potrzebuje słuchawki to nie taki zły interes bo sama słuchawka koło 200 zł.
  • Odpowiedz
@janek1740: Oj tam, jak dla mnie fajne połączenie. Ale jak nie reaguje na ruch to lipa, bo jaki jest sens dotykać za każdym razem jak chcesz sprawdzić goodzine? Na tym polega wygoda że nic nie trzeba robić. I jaki szpan :)
  • Odpowiedz
@ElCidX: nasze i5plus to faktycznie #!$%@? :P znalazłem link na stronie iwown gdzie można kupić i5plus i oryginalne są całkowicie w innych pudełkach i na zaczepie paska jest logo iwown, no i czcionka na ekranie jest biała a nie niebieska :P kilka dowodów:
1 2 3 4
  • Odpowiedz
@janek1740: Tak czułem :D Bo miałem zwykłą i5 bez plusa i czcionki były białe i napisy na pudełku :)
Ale jak na podróbkę źle nie działa i nawet updaty softu są :)
  • Odpowiedz