Wpis z mikrobloga

@ethics: Nie,to normalne. Co prawda zazdrosne stuleje beda Ci wmawiac ze jestes pedalem,ale pozniej wroca do piwnic pielegnowac swoja trupioblada cere i pisac na portalu ze smiesznymi obrazkami jak to zaruchac nie mogo,a rozowe to #!$%@? bo nawet na nich nie chca popatrzec.
@ethics: przepraszam jaśnie pana, że uraziłem pańską wielce zajętą godność, która nawet w weekend nie ma czasu wyjść na słońce. skoro jesteś tak bardzo zarobiony, to niby kiedy i gdzie będziesz eksponować tę opaleniznę? zadałeś pytanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a po uzyskaniu odpowiedzi wyzywasz ludzi od stulei, no pozazdrościć kultury osobistej. jednak ktoś mądrze powiedział, że wszystkich userów ze stażem konta <1 rok można z miejsca wrzucać na czarną
@ethics: tak, wolę być blada. Może i umiarkowana opalenizna wygląda atrakcyjnie na niektórych, ale zdecydowanie lepsza naturalna, to po pierwsze, a po drugie, no naprawdę to jest tego warte żeby sobie takie gówno robić? No nie sądzę. Widzę, ze oczekiwałeś tu odpowiedzi negatywnych i chciałeś z czystym sumieniem iść się trochę podpiec, chyba nie dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jesteś zajęty latem całymi dniami, nie wyjeżdzasz
@Sepang: Bo wiesz, trzeba było napisać że opalenizna z solarium u faceta to najlepszy wabik, jest świetna, estetyczna i zdrowa, nie było błogosławieństwa to teraz jesteś Stuleją, jak mogłeś mieć swoje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GreenArrow: taka prawda, stuleje sie zala ze zaruchac nie mogo a ja przejade tam maszynka i mam na co dzien takie akcje jak z redtuba ;) Nie generalizuje ze wszystkim rozowym sie to bedzie podobalo, na pewno zdazaja sie rozowepaski ktore lubia ssac i lizac kepy wlochow. Dla chetnych moge - podeslac kepek moich wlosow do zucia :D
@GreenArrow: to ja Ci teraz tlumacze: #!$%@? piszo ze ''solarium i sie depiluje'' to obciach i pewnie pedal a rozowy to m loda nie chce robic. Tak wiec moim wczesniejszym komentarzem staram sie dac do myslenia takim idiotom (nie,nikomu nie chce wysylac swoich loniakow)