Wpis z mikrobloga

Pomuszcie mirki, dostałem miejsce w DS Ustronie w Warszawie, co mnie niezbyt cieszy, bo po pierwsze daleko do PW, a po drugie nie ma siłowni... Jednym z głównych powodów, dla których chciałem iść do akademia była siłka za friko/po taniości. Nie wiecie jak to jest z chodzeniem na siłownię do innego akademika? Chyba, że możecie polecić jakieś tanie siłownie w okolicach Woli.
#akademik #studbaza #warszawa #silownia
  • 22
@Ch-jogromPL: wątpię, żeby ktoś chciał się zamienić na akademik bardziej oddalony od uczelnii
@tak__bylo: hmm są 2 siłownie niedaleko mojego akademika w ramach tej karty. 60zł za miesiąc siłowni w warszawie to chyba dobra cena. A jak wygląda sprawa z siłownią AZS?
@kexagon: 60 zł to bardzo tanio, na ogół bez kombinowania masz ceny dwa, trzy razy wyższe. Na UW masz dość tanią siłownie dla studentów, PW pewnie ma cos podobnego. Zapisz się na siłownie w ramach WFu, pokombinuj z zapisaniem się na jakąś sekcje, np. lekkoatletyki, będziesz musiał trochę ćwiczyć tę lekkoatletykę, ale siłownie będziesz miał za darmo - na UW tak jest.
@tak__bylo: w ramach wuefu jak dla mnie siłownia odpada, bo wybiorę siatkówkę. Poza tym, jeśli się nie mylę, wf jest od drugiego semestru, a masa sama się nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także pozostaje mi rozeznać się jak już będę na miejscu w tych opcjach, jak widać trochę ich jest i nie spodziewałem się aż tylu, a następnie coś wybrać.
@kexagon: Jeśli nic się nie zmieniło od zeszłego roku to w Ustroniu jest siłownia, tyle że otwarta bodajże 2 dni w tygodniu, nie wiem skąd masz takie info że nie ma. Nie korzystałem, ale chyba jest całkiem spoko a jeśli będziesz chciał częściej chodzić no to chyba BeActive to dobra opcja.