Wpis z mikrobloga

265 426 - 100 - 150 = 265 176

Cześć i czołem wszystkim z równika. Mój pierwszy wpis w tym tagu, czekałem na takie trasy, żeby wrzucić coś z #!$%@?ęciem, ale teraz będę wrzucał już wszystko. W tym sezonie dopiero 644 km, bo praca i leniwy jestem. ;c

#100km

Moje pierwsze sto kilometrów. Sam się zdziwiłem bo mój wcześniejszy rekord wynosił 60 km i to dwa lata temu, a w tym roku regularnie śmigałem po 20 km. No ale pogoda była ładna to czemu by nie? Zajęło mi to 5,5h więc znacznie dłużej niż średnia mirko ale i tak się mocno jarłem i jaram. xD

#150km

Jak pykło 100 to czemu by nie 150? Tym bardziej, że znajomy na fb się pochwalił wrzucając 140km. Czas 8,5h samej jazdy, razem z przerwami obiadowymi zeszło mi się od 11 do 22:30. Dla ludzi z Trójmiasta trasa to: Ujeścisko > Gdynia > Ujeścisko > Stogi > Rębiechowo > Otomin > Ujeścisko > Oliwa > Sopot > Ujeścisko

Wrzucam słabe zdjęcie mojego rumaka w boju.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto
EdekM - 265 426 - 100 - 150 = 265 176

Cześć i czołem wszystkim z równika. Mój pier...

źródło: comment_5xANo20MbtzP5L8NDrhxp2tbtOWK26p8.jpg

Pobierz
  • 8
@EdekM: 150 dniówki, i to - z tego co mówisz - dość spontanicznie, ładnie :)
Ja akurat dziś też skończyłem dokładnie 150km - tyle, że to nie dniówka u mnie, a z wyprawy dwudniowej hahhaha :D
Tak więc przez pryzmat tego jak styrany teraz jestem - tym bardziej gratuluję ;)
@jonzi: Taki mam plan, nawet na ten rok, tylko do tego to już się muszę jakoś przygotować i dobrze zaplanować bo zajmie mi calutki dzień, a apetyt w czasie jazdy mam ogromny.
@EdekM: Śniadanie w domu, ze dwie kanapki na drogę (pierwszą zjadasz w Pucku :D), następną wedle uznania, obiad w miejscowości Hel, a później wracając jakiś hot-dog na stacji. Oprócz tego batony i dużo picia.