Wpis z mikrobloga

Ech mireczki, rozbity jestem. Bylem niedawno w pewnym zakładzie zrobić sobie rtg zęba. Przyjmował tam całkiem ładny #rozowypasek, może żadna miss ale fajna, zwykła dziewoja, na oko 25-28 lat. W międzyczasie przygotowując mnie do usługi trochę sobie pogadaliśmy, poheheszkowaliśmy i szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żeby kiedyś tak swobodnie mi się rozmawiało z jakąś obcą panną. Dzisiaj byłem tam zrobić zdjęcie drugiego zęba i w sumie sytuacja się powtórzyła. Kurde, żeby mieć tych kilka lat więcej, to w sumie starałby się jakoś o numer, a tak to głupio podbijać do laski starszej bankowo o kilka lat, studenciak do pracującej ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak widzicie taką sytuację, coledzy?
#tfwnogf #rozowepaski
  • 16
@Maglev: , ale młodszy partner "rewitalizuje" kobietę.

Ale tylko w przypadku jak kobieta ma 40+

@ pieruk: spróbuj nic nie tracisz, to ze wyglada na starsza nie znaczy ze nia jest, mnie kiedyś pietnastka zrobila tak na szaro z wiekiem ze szok
Tylko jaki motyw tu obczaić? Przecież kolejnej ósemki nie będę prześwietlał :-D mogę wbić i powiedzieć, że jestem żywy po tym usuwaniu ósemek, no ale o numer czy z zaproszeniem na kawkę trzeba jakoś zagaić :-/