Wpis z mikrobloga

Info z facebooka Roberta Robert Piotrkowicz

Jestem bardzo zadowolony z mojego występu na zawodach Texas Pro w zeszłym tygodniu w San Antonio. Uważam, że forma, którą przygotowałem była bez zarzutu. Udało mi się w zasadzie wyeliminować wszystkie niedociągnięcia, za które byłem krytykowany w poprzednich zawodach. Osiągnąłem dobry wynik i pokonałem dwóch zawodników: Michaela Locketta i Stefana Havlika, z którymi dotychczas przegrywałem. Uważam, że zmiana diety na tłuszczową nie odbiła się niekorzystnie na mojej formie startowej. Wręcz przeciwnie. Ograniczenie węglowodanów i całkowite wykluczenie z diety zbóż pozwoliło mi na pozbycie się wielu problemów trawiennych i ułatwiło znacząco kontrolę brzucha na scenie, za której brak byłem często krytykowany. Nie spodziewałem się tak dobrej lokaty akurat na tych zawodach, więc tym bardziej cieszy mnie, że doceniono moją formę i ostatecznie wylądowałem na trzecim miejscu. Ten wynik zapewnił mi też kwalifikację na Mr. Olympia, ponieważ mam dostateczną liczbę punktów, aby awansować, niezależnie od wyniku zawodów w Atlantic City. Chcę też podziękować wszystkim fanom i znajomym za wsparcie i serdeczne słowa!


#mikrokoksy #silownia #polska
Pobierz
źródło: comment_YA2qZ616Fmi5ho4yStX0jat6tiRhakUX.jpg
  • 2