Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że "Metro" to szmatławiec zatrudniający "dziennikarzy" najgorszego sortu, że w mediach trwa radosny festiwal obrzucania prezydenta gównem i że tania sensacja dobrze się sprzedaje.

Ale jak można dać na pierwszej stronie histeryczny nagłówek "PREZYDENT ZABLOKUJE SZCZEPIONKI?" kiedy z treści artykułu wynika jedynie, że mała grupa oszołomów ze STOP-NOP wystosowała petycję w tej sprawie? Czy jeśli zacznę zbierać na mirko podpisy pod petycją o nasypanie wszystkim soli do dupy, w następnym wydaniu Metra pojawi się artykuł "PREZYDENT NASYPIE WSZYSTKIM SOLI DO DUPY?" (_ )

Co ciekawe, w wersji online jest tylko "Przeciwnicy obowiązkowych szczepień apelują do prezydenta Dudy o zablokowanie ustawy" Można? Można.

#dziennikarstwo #media ##!$%@? #boldupy #duda #szczepienia #metro
Niedowiarek - Ja wiem, że "Metro" to szmatławiec zatrudniający "dziennikarzy" najgors...

źródło: comment_mfCn97Jl8khL6j7HcE2EVejTHrIZjG7h.jpg

Pobierz
  • 14
Temat HPV to niestety w dużej mierze hucpa na budżet NFZ.

http://szczepienie.blogspot.com/p/hpv-szczepienia-wirus-brodawczaka.html

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki:
"O od chwili rozpoczęcia masowych szczepień nie upłynął wystarczająco długi czas, by to powiedzieć, czy szczepienia przeciwko HPV rzeczywiście wpłyną na redukcję częstości zapadalności i umieralności na raka szyjki macicy, choć istnieją dowody naukowe, które pozwalają domniemywać, że tak właśnie będzie, bo jest to logiczne pod względem medycznym, ale dowodów na ten fakt
Szczepienie - Temat HPV to niestety w dużej mierze hucpa na budżet NFZ.

http://szc...

źródło: comment_3Nc8pMrAMeRTBeSkz9VSxcCiAv3HvSZn.jpg

Pobierz
@Leel00: chodzi o HPV ale o tym się nie mówi, wtedy myślano, że chodzi o 80mln ale dopisali te szczepionki przeciwko HPV i teraz jest blisko 800 mln, a to już całkiem spory procent 65mld budżetu...
Zwłaszcza skoro śmieszne owsiakowe 40mln "ratuje nfz" to co dopiero nagły 800mln cios...
@Szczepienie: fakt. pośpiech z HPV wydaj się być jakiś dziwny, zwłaszcza w kontekście badań i niejasności wokół niej. Lobby farmaceutyczne i kasa?
Ale innych szczepień bym się nie czepiał, czepiał bym się natomiast czasu podawania szczepionek noworodkom.