Wpis z mikrobloga

Mircy, #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #xbox360

Chce kupic mojemu niebieskiemu jakas fajna gre na Xbox 360. Moze to byc to jakakolwiek gra godna polecenia Waszym zdaniem, wciagajaca i ciekawa. Z tego co widze to lubi grac w strzelanki, ale i w przygodowe.
GTA V i nie tylko, Battlefield, Borderlands, Far Cry (wiecej tytulow nie znam :P) i jakies samochodowe ma i gra od czasu do czasu. Szukalam Wiedzmina 3, ale nie ma wydania na Xbox 360, bardzo to ssie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale
Co polecacie? Cena nie gra roli.
  • 21
  • Odpowiedz
@Suklaamoussee: diablo3 reapers of souls zapewnia sporo frajny, mozna grac w kilka osob na kanapowym coopie. Na xboxa 360 wyszedł tez kiedys wiedzmin 2, jesli niebieski nie grał, a chcialas go zadowolic trojką, to takim połsrodkiem moze byc i dwojka :p Forza horizon 1 i 2 to bardzo dobre samochodowki.
  • Odpowiedz
@Suklaamoussee: gry lego sa zajebiste, jesli niebieski lubi marvele batmany i inne, to takie wlasnie polecam. Sam w star warsowe sie zagrywalem, w coopie masa frajdy.

Ale x360 nie obrażaj, ten sprzet ma juz 10 lat to nic dziwnego ze Wiesiek3 na niego nie wyszedl, jest juz nowa generacja. Nie mow zatem ze to podkonsola :p kup mu ps4 albo xbone, wtedy w3 pogracie. Drogo, ale na bank sie ucieszy :p
  • Odpowiedz
@yacolek: oo, to Ci sie udalo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale... nie chce wymagac czy sugerowac... dac w prezencie cokolwiek mi na mysl przyjdzie, nie w stylu cos za cos :D a ze o lustrzance nie wspominalam to i nie bede

  • Odpowiedz
@Suklaamoussee: nikt nie powiedział, że to musi być barter. lustrzanka to nie pierwsza potrzeba, tak samo konsola :P kupisz mu ps4, moze jakies urodziny sie zblizaja Twoje niedlugo, albo jakas rocznica. Mozesz wspominac o tym ze bys chciala lustrzanke sobie kupić, jesli budzety obojga na to pozwalają, to mozliwe ze się domysli i po prostu za jakis czas sprawi Ci fajny prezent :P

Ja bym się z konsoli ucieszył, chociaż gdzieś
  • Odpowiedz