Wpis z mikrobloga

Śmiało, napiszcie co chcecie zrobić, osiągnąć, o jaki cel walczycie. Wzajemnie damy sobie kopa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- #milionowamotywacja

BTW. Tag ma prawie 400 obserwujących, może wrzucimy coś w tło jak proponował kilka razy @kamdz?

#prokrastynacja #motywacja

Zdjęcie z wczoraj #gdansk
Tak, mam lęk wysokości i mój różowy też. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D3lt4 - Śmiało, napiszcie co chcecie zrobić, osiągnąć, o jaki cel walczycie. Wzajemni...

źródło: comment_RMvUP5D83fY74Gss5fccZGMovgNiLn43.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2PacShakur: jakiego golda?

@trzezwy: Jak dostaniesz pensję to w jeden dzień jesteś bogatszy o 2000 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W soboty i niedziele też, codziennie chcesz być bogatszy o 2000zł?
  • Odpowiedz
@D3lt4: Chciałbym w przyszłości wypracować sobie unikalny kierunek działania we własnej działalności gospodarczej i nie dać się biurokracji, przeciwnościom losu - jednocześnie robiąc to wszystko z zapałem :)
  • Odpowiedz
@D3lt4:
1) Osiągnąć umiejętność oddzielania swoich uczuć od tego co robię. Nie wiem jeszcze jak dokładnie to wyjaśnić. Chodzi mi o to, żeby nauczyć się pracować, bawić, uczyć i żyć bez względu na swój stan emocjonalny. Póki co jestem w takiej małej pułapce, że praca i nauka pozwalają mi uwolnić się od złego humoru, ale jeśli już go mam, to bardzo ciężko jest mi podjąć jakiekolwiek zadanie (nie mogę się
  • Odpowiedz
@D3lt4: zrobić formę 85kg 12% bf! Zdać inżyniera do 2017r. Nauczyć się odkładać 15% wypłaty, wyzdrowiec, nauczyć się podstaw tańca, opanować francuski i angielski podstawowy, kupić auto fiat bravo 2008r 1.9 jtd wyremontować mieszkanie, ułożyć relacje z rodziną i dobra starczy :D a jeszxze by można tu dołożyć. Niech się dzieje moc! :D
  • Odpowiedz