Wpis z mikrobloga

@Pantograf: Ja nie rozumiem wielu rzeczy ze słuchu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak oglądam film/słucham muzyki to muszę koniecznie na słuchawkach, pełna koncentracja i sobie czasami nawet pauzować aby przetworzyć. Za to z gadaniem nie mam problemu. Jak jakiegoś słówka nie znam to staram się opisać je.
  • Odpowiedz
ę? Pewnie usłyszałeś gdzieś jakiś szkocki akcent z twardym "R" i myślisz, że ktoś udaje. XD


@Aerials: tak polaki ze szkockim akcentem puknij ty się w głowę

nie, słyszałem polaków co za dużo max kolonko się naoglądali i mówią na siłę z amerykańskim akcentem albo inni co MEJT wstawiają w co drugie słowo bo to takie brytyjskie oh oh
  • Odpowiedz
tak polaki ze szkockim akcentem puknij ty się w głowę


@co_on_bredzi: Sam się puknij w głowę i nie mierz innych swoją miarą. :) To, że ty masz polski akcent nie znaczy, że inni nie potrafią przyswoić innego.

PS. używaj interpunkcji
  • Odpowiedz
@Aerials: gdzie powiedziałem że inni nie potrafią przyswoić innego? jak ktoś jest długo w UK albo przyleciał za młodu i nie zamyka się w polskich gettach to sam z siebie przyswoi akcent. natomiast jest dużo polaków co ledwo przyleciała i na siłę próbuje z akcentem rozmawiać i wychodzi to po prostu komicznie.

PS. naucz się czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@Aerials: dyskusja na wykop.pl czy ad personam, braki w czytaniu ze zrozumieniem i wytykanie błędów ort/gra i literówek. a tylko powiedziałem że mnie mierzi jak polaki na siłę akcent używają. dno i żenada. nie pozdrawiam i witam na czarnej liście.
  • Odpowiedz
@Aerials: usunąłem komentarz ale jednak odpowiem bo mnie interesuje jaką tępą dzidą trzeba być żeby odróżnić znajomośc angielskiego od akcentu? praktycznie każdy anglik zachwala mój angielski ale polak nie rozumie polak to musi zaciągnąć masieciusets to pomyśli że ma dobry angielski.

czemu wykopki są tak s---------e?

nie odpowiadaj bo kasuję konto miałem konto 7 lat temu ale poziom s----------a wykopu mnie zszokował. muslimy związki wypadki drogowe zgubił mi się pies, dyskusja to ad personam
  • Odpowiedz