Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ten moment w tej grze. "Od tej pory możesz liczyć tylko na siebie. Powodzenia!" :-)
Żadnych więcej znaczników, ani prowadzenia za rączkę. Tak się zaczyna prawdziwa przygoda. Ty tu jesteś bohaterem, twórcy uznali cię za bystrego i lubiącego wyzwania człowieka, któremu to powierzyli wspaniały świat gry. Ile osiągniesz? To zależy tylko od Ciebie.


#theelderscrolls #morrowind #gry #rpg
awcalezenie - Uwielbiam ten moment w tej grze. "Od tej pory możesz liczyć tylko na si...

źródło: comment_Vv3AFWkgdrBDIoQymZyQroaJUDCFrLvq.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@awcalezenie: Pamiętam jak tłukłem wszystkie 2 dodatki. Znalazłem sobie w Almalexia fajny domek i składowałem tam cały złom jaki znalazłem w grze, a przede wszystkim te ultra drogie i rzadkie komplety, jak szklane, ebonowe, deadrczyne. Jak znajdę trochę czasu, to pewnie przejdę drugi raz z wybranymi modami.
  • Odpowiedz
@awcalezenie: @Techies: ale mnie #!$%@?ą tacy pro elo gracze panie żadnych wskaźników żadnych informacji TYLKO JA I ŚWIAT I TRUDNA PRZEDE WSZYSTKIM TRUDNA ROZGRYWKA!

Zainstalujcie sobie #!$%@? moda do Skyrima usuwającego znaczniki i będzie to samo .. Ale nie bo lepiej się wywyższać i narzekać xD
  • Odpowiedz
@kj5: czemu wywyższać? Po prostu ta gra miała klimat, nie wiedziałeś co Cie czeka za rogiem, odkrywanie samemu tych nowych miejsc, gildii, łudzi, miast... Sam zaczynałem od Morrowinda i w Obliviona nie grałem dluzej niz 1 dzien, bo był po prostu nudny
  • Odpowiedz
@awcalezenie: O rety, Morrowind, piękne, ostatnio nawet miałem ochotę grać. Nie przeszedłem ani razu, zaczynałem od nowa nie raz i za każdym razem przechodziłem coraz dalej gdzieś. Fajna gra, zaczniki psują klimat gier, nie pozwalają się wczuć i przez nie ludzie ignorują w ogóle dialogi, żeby tylko grać i grać... Ale nie mówię, że są złe. Jak ktoś chce sobie przejść grę jedynie aby mieć rozrywkę i po prostu ją
  • Odpowiedz
@SzefJaszczurek: No, wspaniały klimat był, jak się z Morag Tong dostawało zlecenie na ubicie jakiegoś elfa, co żyje w chatce pomiędzy ruinami Thruruodbytmertha a jakąś wioską, po czym szukało tej lepiany przez pół godziny;) Fast Travel na przykład nie jest złym wynalazkiem, bez niego Morrowind jest trochę takim symulatorem chodzenia. I od pewnego etapu gry nawet nie ma za bardzo co eksplorować, bo po co wchodzić do jakiegoś grobowca, który
  • Odpowiedz
@kj5: Wyłączenie znacznika nie pomoże. Skyrim został tak zaprojektowany, że nie da się bez tego grać. Trzeba by dodać tysiące nowych wpisów do dziennika, linii dialogowych i punktów orientacyjnych. Jednakże i to jest tylko składowa problemu wielu (nie mówię wszystkich) współczesnych gier - służalczość wobec gracza. Skalowanie przeciwników - żebyś czasem nie natknął się na zbyt silnego. Samo odnawiające się zdrowie, dużo silnych współtowarzyszy, szybka podróż z każdego punktu w
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Dla mnie największy problem to prowadzenie gracza przez główny wątek. Zrobili to moim zdaniem słabo, bo zadania są często ze sobą nie związane i po ich zakończeniu nie wiadomo co ze sobą dalej zrobić. W niektórych momentach musiałem posłużyć się solucją, bo podczas odbierania zlecenia potrafili przeoczyć taką informację jak nazwa lokacji, do której masz się udać. Poza tym wszystkie lochy są raczej potężne, ale do tego już się
  • Odpowiedz