Wpis z mikrobloga

Ufff, udało mi się pierwszy raz ukończyć rosyjską kampanię w Original War. Napociłem się niemało, ale z pewnością polepszyłem swoje umiejętności w tej grze.
Dodatkowo, w tej sesji na Original War udało mi się pierwszy raz ukończyć amerykańską kampanię. Gdy grałem wcześniej, potrafiłem jedynie ukończyć kampanię amerykańską po dołączeniu do Przymierza. W rosyjskiej zatkałem się na pierwszych misjach po wyborze strony (Rosja/Przymierze). Dwie kampanie zajęły mi 52 godziny mojego życia.
#originalwar #gry #strategie
@Jurij_Iwanowicz_Gorki jak mi poszło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz ZohanTSW - Ufff, udało mi się pierwszy raz ukończyć rosyjską kampanię w Original War....
źródło: comment_i8Yt7HqacLDcLGy67YFf56KA72URkec7.jpg
  • 7
@ZohanTSW: Kampania ruskich była czasem trudna, ale dało się ją przejść bez większych problemów. Sam tą grę przeszedłem ze 3 razy i chyba przejdę jeszcze raz jeśli znajdę płytkę z grą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vosmor: niga plis ;) https://original-war.net/ - zapraszamy. Na forum znajdziesz i mody i narzędzia do ich tworzenia i tutoriale i pomocnych ludzi.
@Wiedmolol: Rosyjski Elitarny Dowódca. To jest taki śmiechomod trochę, ale mi się bardzo podobał. Z poważniejszych to The Mystery Future (dobry acz krótki) i Apocalyptic War (tylko nie wiem, czy autor nie usunął starej wersji do czasu wydania nowej).