Wpis z mikrobloga

@Hipokryta: Znalazłem "błąd", ale nie wiem dlaczego się to tak objawia. application.js miał w treści same komentarze, jak wywaliłem z niego wszystko tak żeby został pusty to działa. Dlaczego tak się dzieje?
@Wave: Każda linijka miała na początku // - myślałem, że to komentarz. require też było, ale po tych znaczkach, byłem pewny, że to nie powinno przeszkadzać i że to komentarz...
@zeczny_wonsz: Czytałem o tym, mam w domu Maca i jednego laptopa z Linuxem i zamierzam na tym tym domyślnie pracować, ale w tym momencie mam dostępny tylko komputer z Windowsem, a naszło mnie, żeby coś pokombinować z railsami, może się wciągnąć - nie będę do tego w środku nocy stawiał virtualki i na tym systemu...
@zeczny_wonsz: Tak, zbierałem się do tego od dłuższego czasu, siedzę u rodziny i nie mogę spać bo jakaś inba w barze za oknem i mnie teraz naszło. Nie mogę tego zmarnować bo u mnie #!$%@? ciężko z motywacją, a chciałbym w końcu z tym ruszyć, napisać jakiś prosty system rejestracji itp. jak zacznę to będzie z górki bo będę miał do czego wracać ;)