Wpis z mikrobloga

Kijów: w miejscu, gdzie doszło do prowokacji i zatrzymań warszawiaków sfotografowano jednego z liderów Misanthropic Division, ochotnika pułku Azow, Romana Żeleznowa, który jeździł do Warszawy, by organizować w Polsce komórkę MD.

Warto dodać, że Żeleznow to obywatel Federacji Rosyjskiej.

Ciekawe czy przyjadą na rewanż?

#ukraina #warszawa #polska
tomasz-maciejczuk - Kijów: w miejscu, gdzie doszło do prowokacji i zatrzymań warszawi...

źródło: comment_KPoUazNRkI3haUgoHgFa0Timcn7j6lqc.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomasz-maciejczuk: ja chcialbym zaznaczyc tylko, ze na 15 ostatnich Twoich znalezisk 3 byly neutralne a 12 przedstawiajace negatywnie Ukraine (nazism, misantropic division itd). To tez jest dobre? Tzn tylko tyle sie dzieje na Ukrainie?
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Wystarczająco długo pisano w samych superlatywach o Ukrainie i Ukraińcach. Każdy kto starał się pokazać rysy na tym nieskazitelnym obrazie był ruskim agentem. Przeczy to zdrowym relacja POL-UA. Wpierw mówiono ze banderowców nie ma, później że jest ich mało i nie są nazistami a w partii rządzącej nie ma żadnego banderofila a teraz jaki nowy kit będzie ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Może nie jestem
  • Odpowiedz
@yosemitesam: gdzie ja mowie ze byly nieprawdziwe, jest takie okreslenie w jezyku angielskim, cherry picking, szukanie czegos co Ci pasuje aby udowodnic swoje racje (pomijajac inne sprawy, obiektywny stan). W 40+ milionowym kraju znajdziesz sprawy korzystne i nie.

@Satan696: o czym Ty do mnie mówisz człowieku? Gdzie ja nazywam kogos ruskim agentem? Poza tym fajne konto majace caly tydzien. Wszytskie Twoje wpisy sa antyukrainskie, zapowiadasz sie ciekawie.
  • Odpowiedz