Wpis z mikrobloga

@eshabe: ING, Smart lub 360 wydają się ok. Które ty byś polecił? Transakcji karta bezgotówkowych mam w miesiącu dziesiątki, najczęściej na kwotę powyżej 200pln. Jednak ta opłata której nie było a teraz jest w dawnym syncu trochę mi się nie podoba.. Tez nawrót kasy za zakupy w 360 wygląda fajnie, jak jest w praktyce?
@Wirtuoz: W ING jest teraz jeszcze promocja dla nowych klientów, w której można dostać 100 zł premii. Ale żeby nie płacić za kartę to musiałbyś wydawać nią m.in. 300 zł miesięcznie.

W Millennium jak założysz konto 360 Student, to wystarczy jedna transakcja kartą i nie będzie opłat za konto, kartę i do tego będą darmowe bankomaty na całym świecie, więc warunek łatwiejszy do spełnienia. I właśnie jest jeszcze ten zwrot
@eshabe: to 300 pln to trochę za dużo jak dla mnie w ING.. Wygląda na to ze oferta 360 jest dla mnie najciekawsza. W sumie na minus tylko brak przelewów natychmiastowych. Konto takie założyć można przez internet czy lepiej udać się od działu milenium?
@Wirtuoz: Przelewy zagraniczne są wszędzie generalnie drogie. Są Ci koniecznie potrzebne? Bo np. do zakupów w Internecie od zagranicznych sprzedawców i tak się używa płacenia kartą, za co nie ma żadnej dodatkowej prowizji.