Wpis z mikrobloga

Mój Samsung Galaxy Mini 2 nagle się wyłączył i teraz przy uruchamianiu pojawia się tylko logo samsung, potem model telefonu i reset. I tak w kółko. Do recovery przez vol+ home power nie da się wejść (dzieje się to samo tylko bez wibracji przy włączaniu) natomiast mogę wejść do ODIN3 (vol- home power). Do komputera nie mogę podłączyć przez ciągłe resety, jedynie jak jestem w menu ODIN3 to wykrywa, ale Kies nie chce się połączyć.

Gwarancja jeszcze ważna niecały miesiąc.

Wyjąłem kartę pamięci jak był włączony (robiłem tak wiele razy ale nigdy mi się nic takiego nie stało).

#android #problem #informatyka #telefony #telefon #mini2 #smartfon
  • 3
@Symeg: Nie wiem czy to taki sam problem, ale moja siostra takie coś w Samsungu Galaxy S miała. Nic się zrobić nie da, bo nawet jak jesteś w trybie download, to telefon nie przyjmuje systemu (mimo, że wszystko wykryte). Podejrzewam, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne się stało
@moh1942 @fervi No właśnie póki jest jeszcze ten miesiąc gwarancji to nie chcę wgrywać samemu roma bo coś mi się wydaje że to nie jest wina softu. Chyba najlepiej będzie oddać bo w sumie nic do stracenia nie mam.