Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki.
Nie uwierzycie co mi się dzisiaj zdarzyło. Trochę mi wstyd o tym opowiadać no ale raz się żyje. Otóż wstałem dziś sobie rano dzień przebiegał według normalnego rytmu (poranny fap oraz gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nagle przychodzi mame i mówi:
-Wstawaj gruba #!$%@? do sklepu #!$%@? a nie...
-Oj mame nie chce mi sie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
-Możesz sobie kupić loda SOLO
-No spoko to biegnę

Podążam w kierunku sklepu (podążam bo zmęczyłem się po minucie biegu xD). Nagle słyszę jak koło mnie jedzie auto z muzyczką na full (TO GANG Z ALBANII TO GANG Z ALBANII) myślę sobie znowu jakieś #!$%@? gimbusiarskie, lecz to był błąd. W aucie siedział nie kto inny jak KRÓL ALBANII we własnej osobie POPUŚ. Zapytałem się więc popularnym zwyczajem:
-POPUŚ CZY TO TY ?
-NO JASNE, ŻE JA A KTO #!$%@? INNY MA BYĆ STULEJO ? Wsiadaj #!$%@? bo Ci odstrzelę ten brzydki ryj!!
Niewiele myśląc wsiadłem do auta (przyznam,że ze strachu zesrałem się w gacie).Popuś wywiózł mnie gdzieś do lasu i mówi:
-Ściągaj gacie dzisiaj LECIMY DO DUBAJU
Bardzo się bałem więc spodnie automatycznie spadły po kostki (,). Czekałem ze łzami w oczach co nastąpi dalej...
Król wyciągnął paczkę z 2 kg koksu wyjął szczyptę i zaczął mi go wcierać pod napletusa. Mirki mówię wam takiej fazy jeszcze nie miałem (jakbym w ogóle kiedykolwiek ją miał). Odleciałem do Dubaju było super pałace kosztowności loszki...
A potem się ocknąłem i leżałem na ziemi z obsranymi gaciami i strasznym bólem w okolicach odbytu. Wróciłem do domu krokiem kaczuszki i nie opowiadałem o tym nikomu... Aż do teraz... PS. Mireczki co zrobić żeby pozbyć się tego bólu ?
#pasta #krolalbanii #dupaboli
  • 1