Wpis z mikrobloga

  • 1163
Chyba nadszedl czas na kolejne kosmetykowe #rozdajo :)!

#rozowepaski i #niebieskiepaski , jak zwykle paczuszke wysylam na swoj koszt. Znajdziecie w niej probki #kosmetyki aptecznych marek.
Miedzy innymi firmy: eucerin, dermedic, la roche - posay, bioderma, vichy, clinic, pharmaceris, iwostin, emolium.

Zasady sa proste: plusnij wpis, w sobote (22.08), kolo wieczora wylosuje szczesliwca, do ktorego posle przesylke.
Jedyne o co poprosze zwyciezce, to krotka recenzja na temat probek i kilka uwag: co przypadlo do gustu, a co nie

Uwaga!
Tym samym bede miec Twoj adres ( ͡° ͜ʖ ͡°) #stalkujo

So... Let's begin.

Ps. Zielonki przykro mi, ale nie jestescie brani pod uwage :(.
  • 49
@JAmajki: Tak z ciekawości... pracujesz w tej branży ? Możesz polecić coś na zmęczone i zniszczone od nadmiaru chodzenia stopy ? Chodzę w ciągu 8 godzin dniówki ok. 35-40 km po magazynie i coraz gorzej z moimi stopami... może znalazły by się jakieś kosmetyki tych marek godne polecenia ? Używałem już kremów Iwostin na twarz i dłonie bo mam mega suchą skórę i te kosmetyki się sprawdzały bardzo dobrze...
@Kramarz: tak. Chodzi o to, ze zamienilam zwrot: "Miraski i Mirableki" na tagi rozowych i niebieskich paskow :). Wtedy daje szanse wiekszej ilosci mirkowiczow.

@Kokon89: hmm, przede wszystkim masci chlodzace, z ziaji jest chyba nawet cos taniego. Aktualnie nie przychodzi mi nic do glowy konkretnego. Ale by zmiekczyc i nawilzyc skore stop, polecam kremy z mocznikiem. Podfirma iwostinu - propodia ma chyba cos w swojej ofercie. Ale nie wiem czy
@Kokon89: tak jak mowie sprobuj sobie tych skarpetek co jakis czas, a na noc krem z mocznikiem, tylko szukaj ze stezeniem kolo 15%, kluczem jest regularnosc. Z reszta jak ze wszystkim.
@JAmajki: Jakie firmy produkujące kosmetyki dla facetów polecasz, ja znam tylko old spice, nivea i sportowe jak nike czy adidas. Chciałbym coś lepszego zakupić na twarz szczególnie i cienie pod oczami bo wyglądam jak zombie-vapiro nocny zamulacz komputerowy.
@klokupk: tak, to podobno ja :D. Jesli wygrasz, bedziesz musial podac tylko jeden :p.
@Gaki1992: wszystkie, ktore wymienilam sa dobre ;). Najpierw polecam nawilzenie naskorka, to naprawde wiele daje. Kolezanka uzywa: dermedic hialuro krem pod oczy. Ma fajny sklad i lekka konsystencje, dzieki temu szybko sie wchlania, dodatkowo w skladzie dermochlorella, odpowiedzialna za zmniejszanie opuchlizny i cieni pod oczami. Jak juz skora odzyska prawidlowy poziom nawilzenia, wtedy mozna dzialac mocniej,
@JAmajki: Cumpelo, to jak się znasz to poleć coś na bardzo suchą skórę twarzy. Często po prysznicu mam pełno suchych skórek, głównie na policzkach i wokół ust, a dziś było apogeum - wszystko przesuszone i naciągnięte, nie mogłam się uśmiechnąć (,) stosuję płyny micelarne, kremy nawilżające (Ziaja, Nivea Soft), używam podkładu do cery suchej, robię delikatne peelingi szmateczką z mikrofibry (naprawdę działa!) i co...i nic ( ͡