Wpis z mikrobloga

@lucku: wiem ale zalezynie od osobowosci i rynku mozna plywac gleboko na side projektach co rotto chyba czyni bo jak pamietam z etatu ma 20k - a co jest cholernie slaba kasa jak na norwegie - tyle ze to u nich normalne, nie wazne czy operujesz na sercu czy sprzatasz odpadki po patrszeniu ryb - nadal kasa leci

choc nie wiem co tam sie bedzie dzialo bo ropa spada i ida
@rotto: nie, na razie płacę efektywnie grubo poniżej 400 (składka zdrowotna odlicza się w całości, społeczna od podstawy). Na emeryturę zapracuję sam :)
@lucku: No wlasnie, o to mi chodzi :) Ja tez moglem, ale mam w NO rodzine, dlatego emigracja wydawala mi sie lepsza opcja - poki co nie zaluje. Takie rozwazania to bardzo indywidualna sprawa. Fajnie, ze Ci sie uklada w PL i mam nadzieje, ze z czasem bedzie coraz lepiej pod wzgledem urzedowym dla przedsiebiorcow w PL. :)
@rotto: mam nadzieje, ze Nokiany.
Biorac pod uwage za ile sprzedalem swojego Mitsu tydzien przed emigracja (700 zl) to mysle ze moglbym liczyc tak jak ty w dziesiatkach sztuk ;)
P.S. nie zauwazyłes może w firmie ogłoszenia o naborze na stanowisko IT-støtte :P