Wpis z mikrobloga

#lodz #logikarozowychpaskow #pieklonabasenie
Tak à propos rzekomego pocięcia ratowniczki z miejskiego basenu. <>

Ostatecznie okazało się, że do takiego zdarzenia w ogóle nie doszło, a dziewczyna sama wymyśliła i rozpowiadała tę historię. Potwierdził to jej ojciec, który poinformował, że w piątkowy wieczór dziewczyna była w domu. Ona sama w rozmowie z policjantami przyznała, że wykreowała zdarzenie, by zaimponować kolegom z pracy.

W komentarzu cały artykuł.
  • 6
Policja zatrzymała czterech młodych mężczyzn mających związek z pobiciem nastolatków na basenie Wodny Raj, do którego doszło przed tygodniem. Dwóm z nich postawiono już zarzuty.

O agresywnych młodzieńcach terroryzujących basen Wodny Raj pisaliśmy w tym miesiącu już kilkukrotnie. W ubiegły poniedziałek na kąpielisku pojawiła się grupa blisko stu agresywnych młodych ludzi. Próbowali ich uspokoić ratownicy, później ochroniarze, a wreszcie straż miejska. Zaczęły się przepychanki, więc strażnicy użyli gazu pieprzowego. Kiedy to nie
@AToPeszek: Jak za pierwszym razem o tym usłyszałem (o pocięciu ratowniczki nożem) to nawet miałem taką myśl, że to jakaś ściema. Ale bardziej pomyślałem, że jak nikt nie reagował na tę sytuację i ludzie naprawdę bali się chodzić do pracy to wymyślili historyjkę, żeby w końcu ktoś zareagował. A tu się okazuje, że to "by zaimponować kolegom z pracy" WTF? Nie mogę tego pojąć. Patologia chyba taka sama jak te bezmózgi