Wpis z mikrobloga

Byliśmy wczoraj z różowym (ponad 3 lata razem) u znajomych. Spotkała się nas trochę większa grupka, rozmowa schodzi na śluby - ludzie z naszych roczników coraz częściej się hajtają. Ktoś tam mówi: "nooo, ostroga1991 i jego różowy to chyba pierwsi w kolejce". Odpowiadam, że kiedyś na pewno, ale póki co nam się nie spieszy, trzeba najpierw zrobić hajs i karierę. Dzisiaj różowy trochę nie w sosie i wraca do tego tematu.

R(różowy): Głupio mi było, że tak powiedziałeś, że nie chcesz się jeszcze żenić.
Ja: Przecież wiesz, że chcę, po prostu nie teraz. Kiedyś tak, dokładnie to powiedziałem. Ty przecież też się nie chciałabyś teraz hajtać. Co, jakbym się Ciebie zapytał czy wyjdziesz za mnie to byś się zgodziła?
R: No nie. Przecież wiesz, że ja też na razie nie chcę.
Ja: To o co chodzi?
R: Bo ja bym chciała, żebyś Ty chciał, żebym ja musiała mówić, żebyśmy jeszcze poczekali.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostroga1991: chłopie to jest nic, moja laska była taka wielce religijna i cnotliwa, że nie było mowy o żadnym seksie przed ślubem, a jak się pytałem kiedy ślub to mówi, że nie planuje i nie były to żarty
  • Odpowiedz
@ostroga1991: norma. :)
Podobnie z zazdrością. Faceci mają nie być zazdrośni, zazdrość to zło.
Jak nie byłem zazdrosny i kiedyś dla żartu (gdy rozmawiała z eks) powiedziałem by skończyła z nim rozmawiać, trochę udawałem oburzenie po tym jak skończyła - żebyś widział ją. "jak możesz mi mówić co mam robić?!" wypowiadane z tak ogromnym bananem na ustach i nieskrywaną radością.. :D
  • Odpowiedz
@ostroga1991:

To niekoniecznie brak logiki ze strony różowego paska, może ona po prostu chciała abyś pokazał (tak dla pokazania) że chcesz z nią wziąć ten ślub (bo jest dla ciebie kimś ważnym z kim chcesz spędzić życie. itp.)

Oczywiście ty mówisz jej to ciągle, że jest dla ciebie ważna itp. ale może ona chciała abyś pokazał to też przed znajomymi.
W końcu wśród waszych znajomych, coraz więcej jest małżeństw, a wy ciągle na kocią łapę, czas leci, a ludzie gadajo,
  • Odpowiedz
@weglowy: to siedź dalej na wykopie o 1 w nocy, może jakaś się znajdzie.

Typie zacznij szukać laski.

Zadbaj o siebie - zacznij się ubierać i wyglądać jak facet, a nie jak chłopiec lub
  • Odpowiedz
@2564: Wykop akurat o 1 na przerwie przeglądalem z wyglądem to różnie bywa. Głównie t-shirt + jeans czasem glany jak na koncert jadę. Z kasa problemu nie ma bo pracuje. Do klubów nie jeżdżę bo nie znoszę tej sztywnej i wymuszonej eleganckosci na siłę. Wolę koncerty festiwale. W gry nie gram. Co lepsze teraz sobie uświadomiłem że już conajmniej 4 okazję przepuściłem by mieć swój #rozowypasek bo roboty
  • Odpowiedz
@ostroga1991: Jak mnie niemiłosiernie #!$%@? to "a wy kiedy" w towarzystwie. Kiedy ślub, kiedy dzieci, kiedy drugie, kiedy sro kiedy tamto. A jak ktoś nie ma ochoty? Nie - musisz jak oni chcą, a jak nie to ten miękki terror.
  • Odpowiedz
@ostroga1991: STARY WYLUZUJ ! ja rocznik 89 różowy tak samo 8 lat razem

Ile to już wesel było dookoła imprezy za 50k łooo matko jakie to love story 23lata trzeba robić wesele BO CO LUDZIE POWIEDZĄ !!!

... a teraz rozwody po kilku latach albo wesele rozwiało się kilka miesięcy przed terminem. Wcale mi ich nie żal
  • Odpowiedz