Wpis z mikrobloga

Miraski, błagam nie spamujcie mnie milionem wiadomości. Męczące jest jak każdemu muszę napisać, gdzie jest boisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo czy dzisiaj gramy. Liste obecności puściłam już w sobotę co powinno wskazywać na to, że TAK, GRAMY; brak kolejnego postu też oznacza, że TAK, GRAMY! Więc jeszcze raz cobyście byli pewni: TAK, DZISIAJ GRAMY. GODZINA 18, BOISKO: https://goo.gl/maps/caXht

@rbielawski: ostatnio graliśmy 18-20, zadecyduj sam czy warto przyjeżdżać. Na dzisiaj zapowiedziało się dużo więcej osób, więc możliwe że podzielimy się na więcej drużyn i nam to dłużej zajmie.
@cactusek: jak mam Ci wytłumaczyć którędy się tam wchodzi?! Normalnie, przez bramkę, rowerem normalnie wjedziesz (ta wiadomość jest pozbawiona złośliwości :P)

Pozdrawiam, do zobaczenia!

#siatka69wroclaw
#trocheruchuwewroclawiu
  • 34
@yupik: Ale to nie było z fochem :) Zgadzam się, że siatkówka 'należy' do niej, sporo ogarnęła.

Zastanawiałem się jedynie, czy nie połączyć podsumowania z wczoraj z info o piłce nożnej dzisiaj, ale w sumie po co.
@yupik: a to nie wiem jak się umawialiście, bo przez ostatni ponad tydzień byłem średnio dostępny i zaangażowany, ale mi odpowiada. W weekend jakoś napiszemy posta, powołamy ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)