Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: e tam, to taka firma co jest co chwile na giełdzie, dzwonie do niej od roku i zawsze mówią to samo, wczoraj jak zadzwoniłem i powiedziałem że co 3 dni mnie kłamią przez telefon o płatności to zapytali po co tak dzwonie jak zawsze to samo. To trzeba mieć jaja
@kozaqwawa: @xspeditor: na priv... Upubliczniaj ich dane bez obaw:) Może kiedyś kogoś to uratuje.

Jest jeszcze jedna metoda na takich. Bierzesz od nich ładunek i aresztujesz towar. Wszystko zgodnie z prawem. Wtedy musza Ci zapłacić za zaległe FV i aktualne.
@xspeditor: To tu zapłacili jeszcze za windykację:) Ostatnio koleś zadzwonił że nam nie zapłaci w terminie bo ktoś jemu nie zapłacił - można? I płaci po kilkaset zł na miesiąc i wszyscy są szczęśliwi.
@piotr167: No bo transport to zbiór buraków. Zamiast współpracować to Cię olewają i sąd trzeba I to niezależne jest od ilości posiadanych aut, więc zarzuty co do Janusz transów są nietrafione. Wole współpracować z małą firmą niż z dużą, bo ona ma Cie w dupie
@piotr167: Raczej nie, przez dwa miesiące nałapałem na transie i Timo przewoźników, płacę w 14 dni i dość dobrze więc na pniu schodzi, czasami jakaś Francja zostanie to wtedy na giełdy