Wpis z mikrobloga

@Kozzi: w sumie to większość wspomnień mam związanych z moimi plemionami, nie pamiętam już nicków czy nawet nazw top plemion.
Musze odpalić starego kompa to może jakieś screeny znajde
@Kozzi: Ja z 6-stego :( Na 40stym którymś kończyłem przygodę z plemionami, założyłem tam plemię którego rada potem przegłosowała fuzję ze sławnymi/niesławnymi (niepotrzebne skreśl) "Ojkami". Ja tam chciałem wojować ;)
Ja grałem dawno dawno temu na drugim świecie, potem z powodu zbyt dużej ilości wolnego czasu zacząłem grać jeszcze na s10. Miało to (zwłaszcza w połączeniu z żywym forum gry) rewelacyjny klimat, ale dziś chyba nie miałbym już na tyle czasu i cierpliwości, by tego wszystkiego pilnować.
Pamiętam jak zaczynałem na 1 świecie w lutym 2007(czemu ja to pamietam XD) a potem jeszcze na kilku innych, pamiętam, że też były 'szybkie' plemiona sle nie wiem czy tylko na niemieckiej wersji? :D niezłe czasy, grałem bodajże jakoś ponad rok
@przemeklif: pamiętam, że jak grałem chyba jeszcze w podstawówce, to dla lepszego wczucia się prowadziłem zeszyt, w którym miałem rozplanowane ataki, coś w stylu "nick, nazwa wioski, godzina ataku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem też trochę człowiekiem #!$%@?, bo jak miałem już szlachcica to zawierałem "sojusze" z mniejszymi wioskami i proponowałem wspólne ataki pełnym wojskiem. Oczywiście gość wysłał atak, ja też, ale na niego, ze szlachcicem (