Wpis z mikrobloga

Mirki szukam fona do 800zł który będzie służył mi do przeglądania internetu, jakieś fb, messengery i czasami gps.
Najlepiej aby nie był zbyt duży max 5 cali oraz z androidem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem nad z1, Motorola Moto G2 (chociaż wydaje mi się że 1gb ramu to za mało) i może jakimś chinczykiem typu xiaomi mi3
#telefony #android #smartfon
  • 18
@fervi: W tej chwili mam samsung galaxy s advance który ma niby 738 mb ramu i nie daje radu dlatego wolę mieć te 2gb niż później się denerwować.
@Vencite: Właśnie zastanawiam się nad tą z1 tylko ceny mocno się wachają, moge wiedzieć skąd kupowałeś?
@Nikic21: ja patrzyłem na olxie, koleśz Kutna wystawił za 810zł ale spuścił 50zł na benzynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zestawie miałem taka ramkę ochronna, gumowe etui i kabel magnetyczny.

Na OLX jest pełno takich ofert, jakbyś miał możliwość dorzucenia około 150-200zł to byś mógł spokojnie kupić używana Z2 w ładnym stanie Ale Z1 też jest wystarczająca :)
@Nikic21: Xperia Z to poprzednik Z1, więc jak dla mnie na starcie odpada właściwie.

Jeżeli chcesz mniejszy ekran to bierz Z1 Compact, jak chcesz większy to bierz zwykłą Z1. Wydajnościowo nie ma różnicy, obie są równie dobrze wykonane.
@Nikic21: za 1000 kupisz z3 compact, nie wchodz dla 200zł w jakieś z1 z1 compact, s4 tragedia, juz g2 jest lepsze, za niecały 1000, zależy jak wyrwiesz masz też m8 i g3
@BigSW: no właśnie troche boję się tych używek bo nie wiadomo co ten telefon przeżył wcześniej a słyszałem że taki fon może być już z refuba i pożyje z 3 miesięcy