Wpis z mikrobloga

Będąc na #emigracja wchodzę na polskie konto i patrzę a tam -460zł. Dzwonie do banku okazało się że blokada komornicza, minęło kilka dni zanim dowiedziałem się o co chodzi. Okazuję się że rachunek którego nie zapłaciłem po zakończeniu umowy z Play (ostatni) nagle z 99zł zrobiło się nie co więcej. Dzwonie do komornika i pytam się dlaczego aż tyle przecież to było ok 3 lata temu i odsetki jakie rosną w skali roku to jest do 20%. On oznajmił że gdy sprawa trafia do niego to od razu jest doliczane 200zł i całkowita należność to 680zł. Co robić jak żyć ?
#truestory #pytanie #komornik #play #przegryw
  • 14
@madrzew: @edgar_k: Przecież jest pewnie zameldowany w Polsce, jak dom rodzinny to komornik sobie przyjdzie zajmie własność i siema.

Nie wiem kim trzeba być, aby nie płacić swoich należności i cwaniakować potem. Miał normalną fakturę ostatnią i jej nie zapłacił bo co będzie płacić skoro to koniec umowy c'nie? Taka polska mentalność do kwadratu.
Nie wiem kim trzeba być, aby nie płacić swoich należności i cwaniakować potem. Miał normalną fakturę ostatnią i jej nie zapłacił bo co będzie płacić skoro to koniec umowy c'nie? Taka polska mentalność do kwadratu.


@ElCidX: wiesz, ja miałem z playem takie przeżycia (tez się otarło o komornika), że jestem w stanie uwierzyć w niewinność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie po prostu ciekawi jakie są możliwości egzekucji
@ElCidX: Niedawno kończyłem dwie umowy w playu. Wysłałem rezygnację, opłaciłem faktury i numery przeszły do prepaid.
Żadnych problemów.. no ale trzeba przypilnować czy nie próbują zakombinować bo czasami tak robią..
@miras123: nie zapłaciłem rachunku bo mi odłączyli na 2 miesiące po wygaśnięciu umowy nr małego tego jeśli chodzi o rachunek korygujący to było zwykłe oszustwo bo miesiąc przed zakończeniem umowy nie wykonywałem żadnych połączeń z tego nr specjalnie aby nie przyszło więcej niż jest min na umowie czyli 66zł