Wpis z mikrobloga

@Lumpart: @epi: ja jestem wielkim fanem GRIDa, ale jedynki. dwójka była słaba, a w autosport nie grałem. z N4S tylko U2 i ew. Hot Pursuity. ze zręcznościówek jeszcze jest nieśmiertelny ReVolt i Star Wars Racer, a na multi Trackmania.
polecam :)
@epi: @xLibero: No przyznam, że myślałem właśnie o symulacjach ( ͡° ʖ̯ ͡°) (których nota bene nigdy nie było wysypu). Ale naprawdę trudno nie znaleźć nic lepszego od NFS, już Mariokart ma lepszy model jazdy.
@zolwixx: a dla mnie GRID2 był najlepszy, bo byl bardziej arcade niż jedynka i autosport.
Dwójkę przeszedłem całą, w jedynce uktnąłem gdzies w połowie i przeszła mi ochota na granie (a to nie jest cecha dobrych gier) a autosporta jeszcze nie skończyłem i pewnie szybko nie skończę :P

trudno nie znaleźć nic lepszego od NFS


@Lumpart: kwestia gustu, dla mnie grzechem i największym problemem większości tak chwalonych na mirko ścigałek
a dla mnie GRID2 był najlepszy, bo byl bardziej arcade niż jedynka i autosport.

Dwójkę przeszedłem całą, w jedynce uktnąłem gdzies w połowie i przeszła mi ochota na granie (a to nie jest cecha dobrych gier) a autosporta jeszcze nie skończyłem i pewnie szybko nie skończę :P


@epi: no właśnie jeśli mam na myśli tylko czystą zręcznościówkę, to wolę trackmanię. w GRIDzie ceniłem sobie tę odrobinę realności gdzie na pierwszym zakręcie
@zolwixx: trackmanię uwielbiam i o dziwo nie przeszkadza mi powtarzanei tej samej trasy milion razy, by wyśróbowac najlepszy wynik :) bo w sumie o to w tej grze chodzi

ale w pozostałych mnie to jakoś odrzuca, zwłaszcza jak się rozwalam na pierwszym zakręcie ;)

w ogóle brakuje mi w ścigałkach bardziej ludzkiego AI. Nawet w gridzie miałem wrażenie, że przeciwnicy jada jak po sznurku, zawsze w ten sam sposób, prawie bezbłędnie.
@epi: w trackmanii po odkryciu medali Nadeo tłuklismy z kumplem każdego wieczoru po kilka godzin żeby tylko medale zdobyć.

w GRID przeca kierowce Cię wypychajo z trasy, nie jado jednakowo, sami się zderzają ze sobą niejednokrotnie, co powodowało że w niektórych przypadkach miałem łatwiej, a w innych trudniej. tak czy inaczej szlifowałem umiejętności aż przeszedłem całego.

po sznurku niestety jeżdżą w Life For Speed, a jest problem pojechać nieoptymalną linią szybciej
@Lumpart: Ale NFS to przyjemny arcade a co do modelu jazdy chyba coś zmienili w końcu pracują nad tym nfs nie rok jak bywało w tych ostatnich tylko 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)