Wpis z mikrobloga

Mirku, tylkomirku ! mamy akcje dla Ciebie:

Kod rabatowy tylko dla mirków na 15% (nie dotyczy produktów limitowanych i działu wyprzedaż)
DODATKOWO! ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Każdy kto przekroczy sumę 150zł (już po rabacie) otrzyma za free torbę SLICK.
Jedna z trzech do wyboru - napiszcie w komentarzu do zamówienia jaki model torby chcecie.

Dla mirków, chwilowo bez grosza przy duszy #rozdajo na zachętę. Wylosujemy wśród plusujących ten wpis, randomowo jednego niebieskiego i jednego różowego który otrzyma od nas po jednej wybranej torbie SLICK.

KOD na 15% - tylkomirko
na wykorzystanie kodu zapraszamy tu

#streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem #rap #hiphop #b3clothes #kodyrabatowe
B3BEFREE - Mirku, tylkomirku ! mamy akcje dla Ciebie:

Kod rabatowy tylko dla mirkó...

źródło: comment_mKqcJQISsGdHaX8srVkO3DoK3FDwLe4K.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@VVelur: akurat w czerwcowej promocji kupilem 3 zajebiste koszulki po 19,90 sztuka przecenione z 59,90 i 39,90 i po 6-7 praniach dalej wygladaja jak nowe. Teraz jestem w koszulce kupionej 4-5 lat temu w cropie, nadruk lekko sprany ale jest ok. Gorzej z tymi z house i reserved. Albo to wina wybielacza w proszku do bialego (z croppa mam ciemne koszulki) albo wyzszej temperatury przy praniu bialych rzeczy (40-60stopni) a kolory
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: house, reserved i cropp to jedna i ta sama firma. Ciuchy idą z jeden fabryki. Kiedyś rzeczywiście można było kupić coś jakościowo całkiem ok. Teraz trzeba się nieźle naszukać by znaleźć coś porządnego. Sam mam parę starych koszulek stamtąd i niektóre wyglądają ok, a inne są w opłakanym stanie.
  • Odpowiedz