Wpis z mikrobloga

#android #telefony #smartfon #xiaomi
Szukam telefonu za 500 zł mniej więcej, na oku miałem Moto E ale w sumie zacząłem zastanawiać się nad tym Xiaomi 2S Pro, kosztuje koło 600 zł.
Nigdy nie zamawiałem od chińczyków i powiedzcie mi jak to jest z cłem? Bo średnio opłaca mi się w takiej sytuacji dopłacać jeszcze to 23% (chyba tyle jest?) do telefonu.
Jak ogólnie Xiaomi, są problemy? Jak wsparcie i gwarancja?
  • 12
@Krs90: Cła nie ma, jest tylko ten VAT a to jest loteria.
Co do telefonu to mam i raczej polecam, sprawuje się w miarę dobrze. Wsparcie jest dobre(szczeg[lnie MIUI), a niezawodność? No cóż, wszędzie może się trafić wadliwy egzemplarz.
@Krs90: Ja zamawiałem z czechkxiaomoforsale) ale nie poleciłbym tego sklepu. Lepiej zamów u mirka @mcdogg Jest normalna gwarancja producenta 1 rok i Polski masz normalnie. A z VATem tl nigdy nie wiadomo. Niektórzy piszą że od osoby prywatnej czy polaka jest mniejsze prawdopodobieństwo ale ja nie wiem.
@gregoor3: No właśnie chyba jedyna różnica między Redmi 2 a Redmi 2S to 1 gb ramu więcej i 100 zł drożej?
@Tomash999: Chcę właśnie coś poniżej 5 cali, Moto E wydaje się ok ale te Xaomii mają lepsze bebechy i dualsim.