Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kolejny odcinek mojego gamingowego programu: Gamingowy Przegląd Tygodnia, w którym przedstawiam najważniejsze wydarzenia z branży gier z minionego tygodnia.

Przy okazji, jeśli spodobał się Wam materiał - zapraszam do wykopania go w wykopalisku (do tej pory dzieliłem się #gpt tylko na #tylkomirko ).

http://www.wykop.pl/link/2703307/gamigowy-przeglad-tygodnia-7/

Lektorkę do tego odcinka nagrywałem w studiu nagraniowym :)

#gry #pcmasterrace #konsole #consolepeasants #steam #gpt #youtube #tworczoscwlasna #ps4 #ps3 #xbox360 #xboxone
arkadikuss - Zapraszam na kolejny odcinek mojego gamingowego programu: Gamingowy Prze...
  • 13
@arkadikuss: tysiące dzieci przyjechało na imprezę poświęconą chłopcom, którzy grają w gry i krzyczą przy tym do mikrofonu i maja wyświetlenia niczym Wałaszkowie. Odkryłem dopiero to zjawisko i jestem zdziwiony, czy Ci widzowie mają za słaby sprzęt, żeby zagrać samemu? Tak czy siak chcę wiedzieć jak to czarnolistować.
@Ciasto_hirol: Czarnolistuj jak chcesz, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno ;). Ale jeśli zarzucasz mi jakieś "gameplayowe" materiały [których notabene sam nie cierpię i nie rozumiem ich fenomenu], to ani nie obejrzałeś dwóch sekund filmu, ani nie potrafisz wywnioskować po tytule co jest w środku. I sprawdź co to jest spam.
@arkadikuss: dla tego zapytałem czy to to. Jak ktoś mi w sobotę z rana rzuca reklamę przed oczy to nie zagladam do środka, żeby sprawdzić czy mam powiększyć penisa, czy grzybice pochwy, czy zlogi w jelicie. :-*