Wpis z mikrobloga

Takie #coolstory #niecoolstory
Spotkałem się ostatnio z #rozowypasek z #tinder,lvl23,7-8/10.
Dzień 1
Pojechaliśmy nad jeziorko,był fun,potem do lasku,lizanie,macanki,cycki na wierzchu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzień 2
Pojechała do mnie na popołudnie i na noc.Oglądaliśmy film,były dobre #sexy,hurr durr ale masz dużego benisa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzień 3
Dostaję smsa:Przepraszam,że w ten sposób.Jesteś miły,sympatyczny,przystojny,ale ja nie czuję chemii.Szkoda Twojego i mojego czasu.Pozdrawiam(pisownia oryginalna)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tyleprzegrac #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 65
@TomekABC123: pewność siebie+dobry bajer,miałem też takie co szły na pierwszej randce,ale były też takie co robiłem questy 2 miesiące i nawet cycka nie zobaczyłem,zależy od szczęścia,ale ogólnie Polki nie są jakieś trudne do zdobycia,tak mi się wydaje( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrwawyPomidor: też się cieszę,kolejna loszka do rankingu,już mam rangę sum( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sm0nster: co masz małego?to wygraj w totka( ͡
Zawsze bawią mnie takie dyskusje i podwójna moralność internetowych filozofów. Dziewczyna dała na pierwszym spotkaniu - dziwka, na pewno by cię zdradziła, ciesz się że poszła w #!$%@?. Ale że mirek jej włożył, też na pierwszym spotkaniu - wygryw, nie była ciebie warta, Ukrainki są porządniejsze nie to co te puszczalskie Polki.

#!$%@?.jpg
wiadoma sprawa, Ukrainka, Rosjanka albo Latynoska ( ͡° ͜ʖ ͡°) zimne, roszczeniowe księżniczki cebulandii zostawiam masochistom :)


@weco: i Azjatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś miły,sympatyczny,przystojny,ale ja nie czuję chemii.Szkoda Twojego i mojego czasu.


@MlodyWilczek: normalna sprawa, byles dobry na bang i podreperowanie ego, ale na nic wiecej, my tak robimy, one tak robia, wykopkom pekaja stulejki, Ziemia kreci sie dalej