Wpis z mikrobloga

Tl:dr


Trainspotting, czyli kolejny klasyk którego nie wiem dlaczego nie widziałem i kolejny ktory zapadnie mi w pamięci.
Tak to ten z serii MUST FUCKING WATCH!

Film opowiada o grupce znajomych, którzy...ćpają heroine.
Filmu nie da sie opisac jednym zdaniem...
Nie można go porównac do requiem dla snu...
Film jest na swoj sposob lżejszy.
Oczywiście nadal mamy tutaj temat heroiny wiec sam temat pozostaje ciezszy, lecz w tym filmie bardziej skupiamy sie na tych znajomych, na ich przyjazni, na tym co ich laczy, a laczy ich tak naprawde jedno.

W filmie znajdziemy zabawne sceny (i to niemałą ilość ), jak i te bardziej dramatyczne.
Przede wszystkim poznamy historie, ktora skloni kazdego do myślenia i pokaże jak wiele imion ma ten ostatni raz...

Film polecam na 2137%.

~IGN 11/10


#film #trainspotting #narkotykizawszespoko
  • 7
@Repcakos: Jeden z najlepszych angielskich (i ogólnie) filmów o takiej tematyce - w dość sarkastyczny sposób przedstawienie poważnych problemów ;) Absolutnie uwielbiam, oglądałam kilka razy i ciągle do niego wracam. Świetna gra aktorska, a Ewan przeszedł samego siebie :D No i cudowna muzyka :)
isiowa - @Repcakos: Jeden z najlepszych angielskich (i ogólnie) filmów o takiej temat...
@isiowa:
@Repcakos:
absolutnie mnie rozwalił a widzialem go daaaawno temu w kinie, bedzie juz moze 20 lat temu? poszedlem drugi raz a nie zdarza mi sie to wcale ...ten film chyba zmienil moje zycie bo gdy wiele lat pozniej zastanawialem sie gdzie mam jechac na #emigracja to wybór mógłbyc tylko jeden - Edynburg; co tu dodać, wszystko w tym filmie jest uszyte jak trzeba, soundtrack urywa dupe, nie wiem kogo