Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #neuropa i generalnie lewicowej części wykopu:

gorąco popieracie multikulturalizm, agresywnie atakujecie nawet najmniejsze przejawy wszelkich *fobii, imputujecie, że socjalizm to dobra czy wręcz najlepsza droga a mimo to nie przyjmujecie (masowo) pod swoje strzechy tych wszystkich biednych muzułmańskich uciekinierów, nie opłacacie ich pobytu z własnej kieszeni i ogólnie nie wykazujecie się wartościami, którymi na co dzień wycieracie sobie swoje buzie. Mało tego! W podobny sposób powinniście traktować obywateli Romskich - ich też powinniście na własny koszt przyjmować, kwaterować i utrzymywać. Dlaczego?! Powinniście, moim skromnym zdaniem, dawać przykład i pokazywać wszystkim wkoło, że mieliście rację, że nie każdy muzułmanin to terrorysta i że nie każdy Rom to złodziej tudzież, że obydwie te grupy to roszczeniowa hołota i swołocz a do tego brudasy i fleje.

Jestem szalenie ciekawy co Was, towarzysze, powstrzymuje przed udowodnieniem całemu światu a zwłaszcza tej obrzydliwej, prawej połówce, że w.w grupy społeczne nie są takie jak je opisują te straszne i rzecz jasna nieprawdziwe stereotypy.

Ciekawi mnie jeszcze jedno - skoro "wszyscy różni, każdy równy" (czy jakoś tak, sens zachowany) to dlaczego nie tolerujecie tych, którzy nie tolerują was? Przecież ci, którzy za wami nie przepadają, podług waszego dziwnego toku rozumowania również zasługują na waszą tolerancję - chyba, że jest ona wybiórcza i przesiąknięta hipokryzją. Tak na logikę powinniście tolerować wszystko i wszystkich w myśl zasady wspomnianej wcześniej nawet jeśli będzie to tolerancja jednostronna. Mam rację czy się mylę? Jeśli to drugie to proszę, wyjaśnijcie mi, o oświeceni lewicowcy, gdzie popełniam błąd.

#4konserwy
  • 42