Wpis z mikrobloga

@johann89: Co zrobił? No #!$%@? was tak, ze do dzisiaj o tym pamiętasz. Saganowski pewnie tez jest zdrajca, bo jak wam strzelał w barwach Legii to nie ukrywał skąd pochodzi, podobnie jak Madej, Golanski, Kaźmierczak. Zreszta co wy o tym możecie wiedzieć, jak wy nigdy nie mieliście wychowanków, a ludzie z którymi sie utozsamialiscie robili was w #!$%@?, w meczu z Jagiellonia tez pozdrowiłes Probierza z trybun?
@cycu1908: Oczywiście, śni mi się to po nocach. Tak Nas robili w #!$%@?, jak Kaczmarek, który po śmierci ojca #!$%@?ł wam bramkę, a wy po nim i po jego ojcu jechaliście? Czy może jak zrobiliście listę fejkową listę osób popierającą waszą trybunkę?
@johann89: Szczerze to przywykłem do tego, że z kibicami reaktywacji za bardzo nie da się podyskutować/wymienić rzeczowych argumentów. ale napiszę jeszcze jednego posta. Temat jest o Mięcielu oraz wychowankach klubu, a ty wyjeżdżasz z Kaczmarkiem i jego zmarłym ojcu, co do #!$%@? ma to do rzeczy? Wiadomo, że takich zawodników jak Kaczmarek uważacie za swoich - w końcu posucha w wychowankach, o której wcześniej pisałem, sprawia, że z każdego zawodnika próbujecie
@cycu1908: Tak, kibice spod herbu deski klozetowej to inteligencja, z którą tylko profesorowie mogą rozmawiać. (:
Temat to był o tym, że Mięciel miał was w dupie i wolał pokazać cwelę niż cieszyć się z gola dla kałesu, a resztę historii dopisałeś sobie sam, o wychowankach, bo co mogłeś zrobić, trzeba iść na działkę, w której mogłeś coś w ogóle napisać. Dziwnie, że nie potrafiłeś się przyznać, że to Widzew wygyrwa
Tego właśnie szukałem! Pamiętam ten numer. Ale szukam innego. Bravo Sport z Del Piero na okładce. Nie pamiętam, który to był rocznik....1994-97...byłem wtedy szczeniakiem... Może masz ten numer Mirko? Może wiesz, który to był dokładnie numer? Dzięki za pomoc!!!!