Wpis z mikrobloga

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wsparcie mojej małej akcji charytatywno-powrotnej :) Wpis został zaplusowany przez 1164 osoby, zaokrągliłem to do 1200 zł i wykonałem dwa przelewy po 600 zł każdy, jeden na Fundacja Łączka i jeden na akcję renowacji grobów Powstańców Warszawskich Nie Zapomnij o Nas. Do tego wsześniej doszedł przelew na 202 zł na Redutę Dobrego Imienia za plusy otrzymane na początku akcji w sobotę.

Załączam zrzuty ekranu z przelewami.

Przepraszam, jeśli kogoś pominąłem, system przywoływania osób na mikro nie należy do najwygodniejszych ;)

#emigracja #4konserwy #patriotyzm
n.....h - Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wsparcie mojej małej akcji charytatywno-p...

źródło: comment_OUbx8mvnEjTJSgQeYdX1iVjXZe5zgrA3.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Happiness: Pomagać staram się w miarę regularnie, po raz pierwszy się tym pochwaliłem. Czemu uważasz, że to czyni mnie najgorszym typem człowieka? Zdaję sobie sprawę, że w duchu chrześcijańskim "gdy dajesz jałmużnę, niech nie wie twoja lewica, co czyni twa prawica", ale wydaje mi się, że pomoc instytucjom charytatywnym (w odróżnieniu od pomocy bezpośredniej konkretnym ludziom - tutaj mogłoby to postawić ich w kłopotliwej sytuacji) może być raz na jakiś
  • Odpowiedz
@eryk-gaw: Ale wcześniej znacznie dłużej mieszkałem w Polsce i teraz do niej wracam. Irlandia dostała ode mnie moją ciężką pracę :)

Czemu masz w sobie taki uraz do Polski? Zdajesz sobie sprawę, że gdy mówisz Polska, mówisz o nas wszystkich, o Polakach? Można nienawidzić rządu, złożonego głównie ze złodziei i cynicznych prostytutek, można nienawidzić polityków każdego szczebla, można nawet potępiać wybory części społeczeństwa, która zamiast myśleć dała sobie wyprać mózg,
  • Odpowiedz
Ciekawe ile z tych internetowych patriotów cokolwiek zrobiło dla kraju, poza napisaniem durnego komentarza, że "szanują". Atencyjny wpis i rzesza śmieszków, którzy zamiast coś zrobić dają plusa, bo tak wygodnie. No ale fajnie. Niech Wam będzie. Więcej na tych plusach i odsłonach zarobi Wykop niż cokolwiek pożytku będzie. #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz