Wpis z mikrobloga

nigdy nie miałem dziewczyny ani koleżanek, prawdziwych kumpli też nie. aspołecznośc lvl 9999, depresja od roku, zero perspektyw na przyszłość (dosłownie), nie mówiąc już nawet o wyglądzie 0.5/10 #!$%@? co za #!$%@? życie. nawet nie mam jaj żeby z tym skończyć albo cokolwiek zrobić #przegryw #stulejacontent #depresja
  • 29
  • Odpowiedz
@luuzik: komputer i chelsea (piłka)

@Asterling: nie mam odwagi.. nikt z otoczenia zbytnio nie widzi mojego #!$%@? bo zazwyczaj spędzam czas sam ze sobą.

a miasto takie małe, że gdzie nie pójdę to wszędzie znajome mordy ze szkolnych korytarzy
  • Odpowiedz
@watch_out: Zacznij obracać się w towarzystwach związanych ze swoimi zainteresowaniami. Jak interesujesz się komputerami to pomyśl by się zawodowo rozwinąć w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@Asterling: wszyscy mnie poniżali i robili ze mnie śmiecia, nawet nie wiem czy dałbym rade to zdać skoro na każdym kroku ktoś mi rzucał kłody pod nogi. zero pomocy na lekcjach, rwanie kartek itp.

życie ty #!$%@?
  • Odpowiedz
@Asterling: wszyscy mnie poniżali i robili ze mnie śmiecia, nawet nie wiem czy dałbym rade to zdać skoro na każdym kroku ktoś mi rzucał kłody pod nogi. zero pomocy na lekcjach, rwanie kartek itp.

życie ty #!$%@?
  • Odpowiedz
@watch_out: czytam co napisałeś i się zastanawiam "no przecież to moje słowa, ale nick jakiś inny cojest.png", nawet szkoła się zgadza (w moim wypadku studia). Nie przejmuj się, i tak wszyscy umrzemy
  • Odpowiedz