Wpis z mikrobloga

ED160 "Flirt 3" dla PKP Intercity - prezentacja w Katowicach
Dnia 8.08.2015 r. PKP Intercity w Katowicach po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowało nowy pojazd ED160-005 "Flirt 3" wyprodukowanego przez firmę Stadler w konsorcjum z Newagiem. Podczas prezentacji można było dokładnie obejrzeć wnętrze pojazdu, poznać pracę maszynisty i konduktora, a w hali dworca przygotowano specjalne atrakcje dla dzieci, w tym m.in. malowanie twarzy, kolorowanki, malowanie farbami, quizy i konkursy muzyczne.

#polska #kolej #pkp #stadler #flirt #pociagiboners #mikroreklama #ciekawostki
BaronAlvon_PuciPusia - ED160 "Flirt 3" dla PKP Intercity - prezentacja w Katowicach
...

źródło: comment_sbsgcMWBtbOSMbui6yRMKxq17xH0OE1m.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: a dlaczego mogą mieć takie niebezpieczne elementy? przecież po uderzeniu czy to w pieszego czy samochód takie coś wbija się w ciało/karoserię; auta nie mogą mieć ostrych elementów i generalnie muszą mieć takie kształty by nie wyrządzić krzywdy pieszym
  • Odpowiedz
@jacekKobr: pewnie co najmniej część to samobójcy, a np. ostatnio był wypadek w Blachowni pod Częstochową i gość przeżył być może dzięki takiej osłonie; znam to miejsce tak swoją drogą i jest faktycznie niebezpiecznie, bo tory idą wzdłuż drogi krajowej, a zza torów krajówka krzyżuje się z wieloma innymi drogami
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/4554229,wypadek-pendolino-w-blachowni-wideo-zdjecia-kierowca-auta-cudem-przezyl,id,t.html
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: no i czemu ten rosyjski troll Stadler nie ma, a Dart ma?
@jacekKobr: to bardzo duży błąd; ja wiem, że pociągi występują znacznie rzadziej na ciągu kolizyjnym z innymi uczestnikami ruchu, ale jednak występują i naprawdę po takim wypadku jak ten w blachowni uważam, że gościowi mogło uratować życie to, że nie wbił się w niego jakiś kawał żelaza niczym z testów euro ncap
  • Odpowiedz
@przemek6085: Zacznimy od tego, ze gosciu w Blachowni olal wskazania SSP. Mamy tworzyc normy pod samochody? A jesli tak, to pod ktore - ciezarowka w Studence zadzialala jak gilotyna i uciela maszyniscie czeskiego Pendolino nogi. Nasze Pendolino jest o jedna generacje nowsze, ma zupelnie inna budowe dzioba, ale nie wiem jakby sie skonczyl taki wypadek u nas.
  • Odpowiedz