Wpis z mikrobloga

O, do takiego prywatnego przedszkola to bym posłał dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wy? #4konserwy #akap #4kuce #bekazlewactwa #jkm #heheszki #humorobrazkowy

Obazek zapodał @Kempes , jako że znany lewak to zakładam że pewnie jako pocisk z #korwin to miało być

Oczywiście nauczyciel nie powiedział by w ten sposób, tylko wytłumaczył że to zabawka Adama więc jego wybór niech jutro przyniesie jakąś swoją to się mogą zamienić.
rfree - O, do takiego prywatnego przedszkola to bym posłał dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w...

źródło: comment_tcY958wwSwnt32SnARJYNTldrJgzxRe7.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rfree: w przedszkolu rozkręcałem swój pierwszy byznes. stałem z kumplem pod magazynkiem z łopatkami i innymi rzeczami do zabawy w piaskownicy które następnie sprzedawaliśmy innym dzieciakom za żołędzie i kasztany, niestety dzieciaki miały wyjebongo na BHP i rzucały kamieniami w drzewo by przyspieszyć zbiory, w końcu jeden dzieciak oberwał jednym z nich w łeb i knaga państwa w postaci nauczycielki(opiekunki?) zdelegalizowała sprzedaż narzędzi na terenie przedszkola ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
Jakim trzeba być debilem żeby próbować pocisnąć tak bzdurnym obrazkiem. Słaby nawet jak na lewaka.

PS @rfree współczuję tej dyskusji wyżej, czasem mam wrażenie, że część lewaków jest upośledzona :f
  • Odpowiedz
@rfree: do niczego ten rysunek - nie wiadomo czy zabawka na pewno należy do Adama czy jest własnością przedszkola. Jeśli mamy do czynienia z tym drugim przypadkiem, a zostajemy w realiach państwowo-publicznych to doszło do nadużycia władzy, prawdopodobna jest korupcja, albo nepotyzm, kolesiostwo - urzędnik państwowy zezwala na zagarnięcie zabawek przez jedno dziecko. No i oczywiście pierwsza wypowiedź dziecka przekreśla trochę to co napisałeś - skoro wie, że nie chce
  • Odpowiedz