Wpis z mikrobloga

Mireczki, mirableki takie głupie pytanie dla graczy spowodowane moją ciekawością.

Ile najdłużej siedzieliście przy kompie/konsoli (i graliście czy coś) bez odpoczynku?

Mój rekord wynosi 32 godziny non-stop. Dorwałam Spellforce i nie mogłam się oderwać ^^.

(tylko bez ściemniania, bo to nie o to przecież chodzi)

  • 26
@gloria-teotho: Bootcamp z dawnym teamem w Warszawie - z przerwami na jedzenie i potrzeby fizjologiczne było jakieś 30-35 godzin. W tym czasie były drzemki po około 20-30 minut. Jedna drzemka co kilka godzin (łącznie ja spałem ze 3 razy, więc coś koło dwóch godzin). Bez energetyków (nie lubię ich) - tylko kawa raz na jakiś czas, żeby nie przesadzić. Po wszystkim spałem przez 10 godzin bez przerwy ( ͡° ͜
@gloria-teotho: pamiętam przy pierwszym spellforce też wsiąkłem niesamowicie, no nie na tyle godzin ale z 10 to lekko. I to parę dni z rzędu.
Jakie ta gra wydawała się zarąbista. Te uczucie jak z kamery zza pleców prowadziłeś swoje oddziały, które jeszcze tak niedawno temu z takim trudem naprodukowaleś, to dawało jakąś taka wieś ze swoimi oddziałami. Albo te mile uczucie kiedy wszystko dobrze rozplanowałeś, produkujące się automatycznie jednostki same udawały
@gloria-teotho: No ładnie... u mnie z przerwami na jedzenie z 10h, powiedziałabym :) też w Spellforce, jeszcze w gimbazie bodajże - wtedy kiedy pełną wersję dali do Clicka ( ͡º ͜ʖ͡º) aż mi serduszko urosło że ktoś jeszcze pamięta tę grę, bo bardzo zapadła mi w pamięć :)

a w zeszłym roku w wakacje przez 2 tygodnie codziennie był Skajrim po co najmniej 8h - ale