Wpis z mikrobloga

@Emtebe: Powiem Ci, że od kilku lat piję pepsi max, ale nie nałogowo - raz na jakiś czas - i zwykła pepsi przestała mi w ogóle smakować. Także różnica w smaku słodzik kontra cukier na pewno jest.
  • Odpowiedz
@paziu: Woda jest dużo lepsza niż takie słodkie lepkie ścierwo jak cola czy inne miryndy. W #!$%@? cukru i gazu. Potem pocisz się, bekasz i pierdzisz. Do tego robi się #!$%@? nalot na zębach. Weź to wylej na rękę to jest cała lepka.

  • Odpowiedz
@etfen: piję dużo wody, ale cola mi smakuje i tyle. a jak ktoś nazywa pijących colę podludźmi, to ciekawe czy sam nie #!$%@? w ogóle niezdrowego jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@etfen: W tym wpisie raczej nie chodziło o to co jest zdrowsze. Sam piję dużo wody i zielonej herbaty na co dzień, ale raz na jakiś czas dobrze jest napić się takiego "syfu".
  • Odpowiedz
@paziu: @szymy: Jasne. Ja też czasem piję colę jak ktoś kupi na przepoję. Czasem zjem kebab, hotdoga z ikei czy cokolwiek z takich "syfów". W moim komentarzu wyraziłem jedynie pogardę dla coli. Cola to #!$%@?. Kebaby też.
  • Odpowiedz
@Emtebe: Ci co czują różnicę między colą zwykłą, light i zero mają przerąbane. Coli light możesz się bez konsekwencji nachłeptać litrami jeśli najdzie cię taka ochota, a zwykła tuczy niemiłosiernie ʕʔ
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: xdddddddd Monsanto. Jesteś idiotą czy ignorantem? Bo generalnie takich co pieprzą tego typu głupoty o Monsanto i aspartamie można podzielić na dwie kategorie.

Dowodem nie będzie gównoartykuł na gównostronce, ale link do publikacji na pubmedzie.
  • Odpowiedz